ГоловнаЕзотерика і магіяВіщі сни допоможуть передбачати майбутнє

Деякі сни можуть розповідати нашій підсвідомості можливий хід подій. Тому потрібно прислухатися до себе при прийнятті важливих рішень.

Весільне вбрання

Якщо уві сні жінки приміряє чуже весільне вбрання, це може означати, що доведеться вирішувати проблеми інших людей. Але якщо уві сні на вбранні є бант, це може означати великий прибуток.

Смарагд

Якщо приснився смарагд, можливо найближчим часом будуть сварки з родичами через матеріальні статки. Якщо людина купує смарагд, існує великий ризик натрапити на шахрайство.

Кажан

Коли сниться кажан, це може означати швидкий і навіть неочікуваний від’їзд. Також кажан уві сні може означати спілкування з малознайомими людьми, які можуть спричинити біль та страждання.

Поцілунок

Якщо був поцілунок з мамою, це може віщувати великий успіх у роботі чи бізнесі. Якщо поцілунок жінки з чоловіком, це може бути знайомство, яке принесе великі зміни у житті.

Корона

Якщо людина уві сні бачить корону – це неочікувана радість, а якщо носить на собі – до хвороби. Якщо впустити корону – до втрати ділової репутації. Участь у коронація може означати підвищення на роботі.

Ви не можете копіювати текст