ГоловнаЕзотерика і магіяСни-передбачення щасливих подій

Вчені вважають, що наші сни – це робота підсвідомості. Езотерики вважають, що наші сни – це сигнали Всесвіту, які попереджають нас про можливі події. Сни-передбачення щасливих подій, звернуть Вашу увагу на певні деталі. Сни допомагають знайти відповідь на самі складні запитання. Часто сни приносять вісточку підтримки від наших янголів-охронців.

Сонячний день або яскраві сонячні промені

Такі яскраві сни приходять перед наближенням радісної події у житті. Яскравий промінь, який вказує вперед, говорить про нові можливості. Сяюче сонце на тлі голубого неба – радісна новина, звістка про швидке збагачення. Якщо промені торкаються людини уві сні, це означає фінансове благополуччя.

Красивий сад

Якщо наснився красивий квітучий сад, езотерики вважають, що це на щастя. Добре доглянутий город і велика кількість розсади – до прогресу в ділових відносинах і розширенню бізнесу. Багато фруктів на деревах, може означати щастя в особистому житті, благополуччя сім’ї і Вашого дому. Якщо наснився будинок в кінці саду і щасливий сміх, можливе вирішення конфліктів або такий сон – до поповнення у сім’ї.

Гризуни та комахи

Багатьом може здатися дивним, але коли снять гризуни та комахи – це до зцілення від хвороб, перемозі над недоброзичливцями і наклепами. Таки сон – щасливий, тому що, на думку езотериків, він віщує удачу в будь-якій справі і відсутність.

Якщо наснився мед

Багато меду сниться до удачі і до щастя. Якщо наснився мед в стільниках, то це віщує удачі і радість в особистому житті, а якщо мед ллється в склянку – обіцяє успіх в домашніх клопотах.

Ви не можете копіювати текст