ГоловнаЕзотерика і магіяВіщі сни про людей, які свідчать, що необхідно змінювати оточення

Багатьом людям сняться сни, але вони не знають, чи віщі вони. Тлумачення снів може допомогти розібратися у собі і своєму оточенні. Езотерики рекомендують зважати на деякі сни, бо це пов’язано з енергетикою і сигналами Всесвіту. Наводимо тлумачення про віщі сни про людей, які свідчать, що необхідно змінювати оточення. Вірити цьому чи ні, кожен вирішує  для себе сам.

Пограбування

Бити на сполох варто тільки в тому випадку, якщо уві сні пограбували Вас або Ваш будинок. Більшість тлумачів схиляються до того, що такий сон може пророкувати як матеріальні, так і духовні неприємності. В першу чергу, пограбування уві сні говорить про те, що хтось із Вашого оточення «краде» Вашу енергію, буквально висмоктує її, як енергетичний вампір. Хтось Вам заздрить і намагається зіпсувати Вам репутацію.

Дикі тварини

Якщо до Вас уві сні прийшли дикі звірі незвичайного виду, можливо у реальності Вам доведеться відчути тривоги і хвилювання. Дикі тварини у сні вказують на те, що в найближчому майбутньому Вас може очікувати неприємна розмова з близьким другом або колегою. Тікати уві сні від диких тварин – до пліток, обмовлянь і дурної слави. Хтось, як павук, плете підступи за Вашою спиною.

Людина, яка стоїть спиною до Вас

Коли сниться щось неприємне, завжди хочеться вірити, що в реальності все збудеться в точності навпаки, але так буває не завжди. Наприклад, якщо уві сні Ви побачили, як близька людина буквально відвертається від Вас чи стоїть спиною, це може означати його зраду. Цей сон стосується не тільки до коханого, але і друзів. Якщо людина уві сні віддаляється і відвертається, це повинно вас насторожити – поспостерігайте за поведінкою цієї людини в реальному житті.

Ходити босоніж

Зраду близьких передрікає сон, в якому Ви ходите босоніж і ніяк не можете взутися. Або взуття немає взагалі, або воно занадто поношене, або не за розміром. Якщо уві сні Ви приміряєте старі туфлі, значить наяву хтось намагається перешкодити вам у досягненні мети. Туфлі не за розміром, які Ви взували уві сні, говорять про те, що серед Вашого оточення є люди, яких ви підсвідомо хочете викреслити з життя.

Кішка або кіт

Сон, в якому з’являється миле пухнасте створіння, не обіцяє в реальності нічого доброго. Образ кішки означає інтриги недоброзичливців, які зачаїлися десь неподалік і чекають слушного моменту, щоб на тебе «накинутися». Нявкання кішки сниться до пліток і обмовам, які можуть завдати вам серйозної шкоди.

Сон про плітки

Якщо незаміжній жінці сниться, що вона бере участь в плітках або змові проти когось, означає, що незабаром наяву вона розчарується в своєму партнері. Точніше, він її розчарує, тому, що виявиться нещирим, лицемірною людиною, повністю позбавленою благородства і понять моралі.

Ви не можете копіювати текст