ГоловнаЕзотерика і магіяУроки долі: ознаки небезпеки, що наближається, не можна залишати поза увагою

Уроки долі: ознаки небезпеки, що наближається, не можна залишати поза увагою

Всесвіт намагається подавати сигнали, якщо людина звернула з вірного шляху. Існують ознаки небезпеки, що свідчать про уроки долі, якими вона намагається показати людині, що та зійшла з правильного шляху. Тому не можна нехтувати підказками Всесвіту та вищих сил

Уроки долі: найголовніші ознаки небезпеки, що наближається

Езотерики вважають, що, якщо людина звернула зі свого шляху, який підготувала їй доля, тоді виникають небезпеки, покликані вказати людині на помилку. А як людина використає ці уроки долі, залежить від неї самої. Як і наслідки цих вчинків.

«Життя дало тріщину»

Коли життєвий плин полетів шкереберть, коли з’являється відчуття, що доводиться гребти проти течії – це серйозний сигнал, щоб задуматися. Наприклад, ви простягнули руку допомоги, а вас відштовхнули. Або ж на новому місці роботи керівник або колеги, виявляться токсичними людьми, з якими складно спілкуватися тощо. І такі випадки тривають і накопичуються все більше й більше, що підточує сили людини. Езотерики вважають, що таким чином Всесвіт подає сигнали, намагаючись попередити про те, що потрібно щось змінювати.

Погіршення стану здоров’я

Кожна людина періодично хворіє. Проте, якщо хвороби з’являються зненацька або/та тривають довго, відчуття, що «нескінченно», це також серйозна ознака, яку не можна залишати поза увагою.

Всім відоме відчуття знесиленості під час хвороби. В періоди нездужання людина часто починає замислюватися про своє майбутнє і минуле. Деякі люди вважають, що на них зійшло одкровення. Езотерики вважають, що в такий момент Всесвіт намагається достукатися до вас. Як би це не було важко, але інколи це єдиний спосіб вказати на помилки.

Тривожні сновидіння

Сни – це часто вікно у нашу підсвідомість, у щось незвідане, що звертається до нас. Справжні фахівці вміють тлумачити сни, розділяючи звичайні й ті, які насилає Доля, щоб попередити про щось. Часто такі сновидіння дуже тривожні, прокинувшись вранці людина відчуває збентеженість. Вважається, що найчастіше віщі сни приходять до людини в ніч з четверга на п’ятницю. Проте сни-підказки та сни-попередження можуть снитися в  будь-який день.

Один із снів попередження Всесвіту – це сни, які повторюються. Тому важливо проаналізувати сни, можливо, за допомогою фахівця, та задуматися над тими сигналами, які надсилає Всесвіт.

Відчуття тривоги та безпідставні страхи

Неспокійний дух, щоденні переживання «на рівному місці» – це можуть бути ознаки небезпеки, яка наближається, але поки незрозуміла людині. Безпідставні страхи мучать, не дають нормально жити. Езотерики вважають, що це вищі сили хочуть зв’язатися з вами. Проте вони не можуть свій сигнал зробити зрозумілим для людини. І в результаті людина крається через дрібниці або накручуєте себе, все більше і більше залучаючи негатив.

Розбите дзеркало

Всі знають прикмету, що розбити дзеркало – це до біди. Розбите чи надтріснуте дзеркало — концентрує негативну енергію, яка залучається в домівку, в родину. І це, яка, у свою чергу, веде за собою сварки, сум і бідність. І цю річ – розбите дзеркало, потрібно негайно винести з домівки та викинути.

Слід пам’ятати: якщо раптом ви розбиваєте дзеркало або, що ще гірше, воно розбивається саме по собі, це вказує на те, що на вас можуть чекати якісь великі неприємності. Ймовірно ці проблеми виникнуть у будь-якому разі. Але цей сигнал дозволить заздалегідь підготуватися і, за можливості, вжити заходів. Розбите дзеркало це важливий знак, який не можна пропускати.

На що може вказувати розбите дзеркало?

Всі фахівці одностайні, що розбите дзеркало впало і розбилося, це ознака біди, яка наближається. Це може бути якесь захворювання, або хтось задумав зрадити вас. Звичайно такі події, як правило, не можна змінити, але можна підготуватися і зменшити їх негативний вплив. Тому не можна ігнорувати такі підказки Всесвіту.

Ці уроки долі допомагають людині не схибити і йти правильним шляхом.

Якщо ви маєте проблеми, це говорить про те, що вам потрібно щось міняти. Відчуття легкості та радості, навпаки, вказує на те, що ви все робите правильно.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст