ГоловнаЕзотерика і магіяЯк молитися до янгола охоронця: текст молитви ангелу-охоронцю, відео та текст

Як молитися до янгола охоронця: текст молитви ангелу-охоронцю, відео та текст

Езотерики кажуть, що від народження в кожної є свій янгол охоронець, який представляє вищі сили й посланий захищати вас. Важливо знати, як молитися до янгола охоронця, вам знадобляться тексти молитви ангелу-охоронцю, який наведено нижче. А відео молитви допоможе молитися й просити янгола охоронця про захист

Як і про що просити янгола охоронця?

Янгол-охоронець – це провідник для людини, щоб вона не стала на криву доріжку. Як правило, небесний захисник спілкується з нами через наш внутрішній голос – інтуїцію, через так зване шосте відчуття.

Ангел охоронець сідає на наше праве плече, а на ліве спускається поплічник Люцифера. Темні сили постійно намагаються перетягнути людину на свій бік, але наш янгол-охоронець намагається не допустити цього.

Спокуси й різні негаразди чатують на нас скрізь і щодня. Тому так важливо завжди подумки звертатися до свого небесного захисника. Перед виходом з дому, одягаючись і вже дверях, слід тихенько прошепотіть:

«Янголе мій, ходімо зі мною, ти попереду, я за тобою».

Духовний помічник завжди незримо присутній. Однак він не втручається й не дає підказки, поки людина сама про це не попросить. А ось прислужник Диявола весь час готовий у будь-який час підбити людину й збити її з праведного шляху. Тому віруючому християнину необхідно бути напоготові і дружити з власним янголом-охоронцем.

Загалом небесного захисника можна просити про що завгодно. Наприклад, про зцілення від хвороби, вдалий шлюб, благополуччя дітей та батьків. Головне — робити це щиро і від щирого серця. А ще необхідно завжди чітко дотримуватися вказівок. Якщо постійно ігнорувати голос свого ангела захисника, то він припинить давати поради.

Як не образити Ангела-хранителя? Текст молитви

Дуже важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу – це через нього ваш янгол-охоронець дає підказки та поради. Якщо вперто ігнорувати свою інтуїцію, то цим самим людина демонструє своєму янголу неповагу. Не варто так робити, адже охоронець через це засмучується, коли підказки ігнорують.

Крім того, не можна плювати через праве плече, адже на ньому сидить ваш Ангел-охоронець. Недарма в народних повір’ях треба сплюнути саме через ліве плече, на якому розташувався слуга Диявола. Не можна просити янгола-охоронця нашкодити іншим людям.

Щоб мати підтримку янгола-хранителя, треба впевнено йти шляхом чесноти й добра і не піддавайтеся на підступні хитрощі темних сил.

Езотерики пояснюють, що не можна ігнорувати свого ангела охоронця, інакше він може покинути вас. Не треба злитися й нарікати на свого небесного супровідника, якщо ваше прохання залишилося без відповіді. Якщо не отримали того, про що просили, то, можливо, ангел-охоронець оберігає вас від більшої біди. Він завжди робить тільки те, що буде найкраще для вас!

Текст молитви до ангела охоронця

“Ангеле Божий, охоронцю мій святий, даний мені з небес Богом для мого збереження! Щиро молюся до тебе: нині просвіти мене, від усякого зла охорони, всяке благо навчи мене чинити і направ на шлях спасіння. Амінь.”

Відео і текст ще однієї молитви до янгола охоронця

“Ангеле божий, хоронителю мій святий, даний мені на охорону! Щиро благаю тебе: просвічуй мене сьогодні, хорони від усього злого, заохочуй до добрих діл і провадь на спасенну дорогу. Амінь. Святий Ангеле, приставлений до моєї грішної душі і до пристрасного мого життя, не покидай мене грішного і не відступи від мене за нестриманість мою. Не попусти злому духові володіти мною через пристрасті мого смертного тіла. Зміцни мої немічні сили в боротьбі з гріхами і наставляй мене на спасенну дорогу. О, Святий Ангеле Божий, охоронителю й захиснику моєї нерозкаяної душі і тіла, прости мені все, чим образив я Тебе за всі дні життя мого, і коли чим погрішив минулої ночі, захисти мене в нинішній день, і охороняй мене від усякої спокуси диявольської, щоб я ніякими гріхами не гнівив Бога мого, і молися за мене до Господа, щоб Він утвердив мене у страху Своїм і показав мене достойним рабом Своєї безмірної благості. Амінь.”

Янгол-охоронець, невидимий для нас, завжди поряд

Як янгол-охоронець попереджає про небезпеку?

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст