Як янгол-охоронець попереджає про небезпеку?

Кожна людина має свого янгола-охоронця, який щодня наглядає за нами, намагаючись убезпечити від проблем. Як янгол-охоронець попереджає про небезпеку? Які сигнали свідчать, що в нашому житті щось відбувається не так? Фахівці розповіли про підказки янгола-охоронця, на які слід звертати увагу.

Як янгол-охоронець попереджає про небезпеку?

Нижче наведено деякі підказки, які нам подає наш янгол-охоронець. Якщо якісь з них присутні у вашому житті, тоді варто замислитися

Віщі сни

За допомогою віщих снів янголу-охоронцю найлегше достукатися до нас і відправити певне послання. Але потрібно вміти тлумачити віщі сни. Якщо звичайні сонники не дають відповіді, але вас це турбує, тоді варто звернутися до фахівця по сновидіннях.

Якщо наснився дуже поганий сон, не завжди варто лякатися та панікувати. Адже через такий сон янгол-охоронець може попереджати. Наприклад, таким сном він каже– будьте уважними з майбутньою справою.

Затримки та запізнення

Це важливий сигнал, яким не варто нехтувати. Адже проста затримка на поїзд або літак, чи просто на свій маршрут тролейбуса, або ж раптово застряг ліфт чи дуже зіпсувалася погода в день запланованої прогулянки … Можливо, це не невдалий день, а янгол-охоронець такими діями не дає відправитися туди, де може бути небезпека. В пресі є багато прикладів, коли людина запізнилася на літак і потім з’ясувалося, що він потрапив в аварію. Тому фахівці радять не засмучуватися через такі події. Навіть, якщо нічого поганого не стається, це лише затримка, а не зупинка назавжди!

Ключі, що падають – попередження про щось погане

Це розповсюджений сигнал від янгола-охоронця. В народі вже й прикмета є, яка каже, що, якщо впали ключі, треба відмовитися від подорожі. Ключі, що впали – вважається дуже очевидною ознакою чогось поганого. Тому краще перенести поїздку або здвинути її на інший час, якщо перед далекою дорогою у вас з рук випали ключі. Краще не ризикувати – так вважають езотерики.

Птах у вікні

Це також, як і попереднє застереження – народна прикмета. Вважається, що коли птах б’ється у вікно, чатує велика небезпека. Вона може стосуватися або людина, або когось із близьких. Щоб зменшити ризики, слід в цей день будь-якими засобами уникати небезпечних ситуацій. Краще взагалі відмовитися від намічених планів і за можливості, просто побути вдома.

Число 11 – це янгол-охоронець попереджає

Якщо часто в повсякденному житті зустрічається число 11, не виключено, що янгол просить вас прокинутися. Можливо ви щось робити, про що потім будете шкодувати. За допомогою цього числа янгол-охоронець намагається застерегти, змусити задуматися, щоб змінити ситуацію або свої думки, вчинки.

Пір’я в домівці

Це дуже чудовий сигнал. Пір’їнками, які опинилися вдома, янгол-охоронець попереджає про те, що будуть хороші зміни в житті. Цей знак особливо символічний для тих, хто переживає складний період, тому янгол нагадує про себе.

Езотерики кажуть, що в душі кожної людини є янгол, який веде до світла. І там присутній демон, який намагається затягнути людину у прірву темряви та зневіри. Астрологи зробили своє дослідження і розповіли

Які янголи та демони є в кожного знаку зодіаку.

Приклади сигналів янгола-охоронця

Янгол-охоронець дитини по даті народження

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст