ГоловнаАстрологіяЯнголи и демони по знаку Зодіаку

Янголи и демони по знаку Зодіаку

В багатьох езотеричних науках вважається, що все життя людину супроводжують янголи і демони, які намагаються перетягти людину на свій бік. Саме вони дають підказки чи нашіптують щось при прийнятті рішень. У всіх людей є як позитивні риси, так і негативні. Найголовніше вчасно їх приборкати і контролювати. Астрологи вважають, що янголи и демони розрізняються по знаку Зодіаку і розповіли про це. Чи знайшли Ви свого Янгола-охоронця, а може побачили прояви Демона?

Хто янголи, а хто демони для Овна?

Астрологи кажуть, що за спиною Овна стоїть Янгол щирості і відкритості і Демон ненависті. Темна сторона – диявольська, наділяє Овна впертістю, агресивністю, небажанням визнавати свої помилки, безцеремонністю і необачністю.

Прояв Янгола Овна – це відкритість, чесність, активність і оптимізм.

Тілець

Все життя Тільця супроводжують Янгол вірності і надійності та Демон гніву і жадібності. Демон постійно піддає випробуванням Тільця, намагаючись примусити його забути про духовне заради грошей й інших матеріальних благ.

Янгол вірності і надійності дає силу Тільцю вірити у кохання, сім’ю і дружбу.

Близнюки

З Близнюками невідступно крокують Янгол життєрадісності і Демон підступності. Якщо Близнюки прислухаються до свого Демона, то починають брехати, лицемірити і лестити задля вигоди.

Янгол Життєрадісності завжди готовий допомогти Близнюкам подолати труднощі і вселити впевненість в собі, потрібно тільки звернутися до світла.

Янголи и демони по знаку Зодіаку
Янголи і Демони борються за людську душу

Рак

Представники цього знаку підпадають під вплив Янгола почуттів і Демона брехні. Якщо Демон бере гору, то Рак може стати справжнім маніпулятором. Він може змусити людей відчувати провину, довести близьких до сліз, щоб домогтися свого.

Янгол оберігає Рака, даючи йому милосердя і здатність співчувати, за що Рака люблять і цінують всі, хто його знає.

Янголи і демони, які поряд з Левом

Сильний і харизматичний Лев йде по життю зі своїм Янголом великодушності і Демоном гордовитості. Демон гордовитості намагається створити з Лева пихату, гордовиту і деспотичну людину.

Янгол великодушності наповнює серце Лева любов’ю до людей, робить його щедрим на думки і емоції, чуйним і добрим.

Діва

Дві космічні сутності керують життям Діви: Янгол стабільності і захисту і Демон заздрості і невдоволення. Якщо Діва постійно невдоволена життям, розчаровується без причини у близьких людях і друзях, значить вона чує Демона.

Янгол стабільності і захисту закаляє дух Діви, робить її надійною і мудрою людиною.

Терези

Терези мають Янгола міри і Демона настрою. Демон привносить в життя Терезів сумніви, нерішучість, непостійність. Через Демона, Терези можуть стати легковажними і неприємними людьми.

Янгол міри робить життя гармонійним, наповнює Терези внутрішнім спокоєм і наділяє зовнішньою привабливістю. За це його Терези люблять, поважають і довіряють йому своє життя.

Скорпіон

За одним плечем Скорпіона стоїть Янгол правди, а за іншим ховається Демон мстивості. Цей демон з неймовірною швидкістю може зруйнувати все світле і хороше, що є у житті Скорпіона. Своїм отруйним нашіптуванням, Демон мстивості заражає душу Скорпіона негативними думками і заздрістю.

Світлий Янгол правди допомагає Скорпіону побачити і прийняти себе справжнього, зі світлими сторонами характеру. Янгол правди дарує Скорпіону сили і наснагу рухатися вперед з позитивним налаштуванням.

Янголи и демони по знаку Зодіаку
Чиї слова звучать у душі – Янгола чи Демона?

Стрілець

Стрільці йдуть по життю з Янголом справедливості і Демоном зверхності. Демон зверхності робить Стрільця, який прислухається до нього, самовпевненим, гордовитим, не терплячим критику і зауваження.

Завдяки Янголу, у душі Стрільця живе поборник справедливості, бажання бути чесним і прагнення досягти високої мети.

Янголи і демони знаку Зодіаку Козеріг

Поруч з Козерогом знаходяться Янгол витривалості і надійності та Демон байдужості і холодності. Демон прокидається у представників знаку Козерога в той момент, коли його зрадили, відштовхнули, образили. У хвилини розчарування і гіркоти починає активізуватися Демон байдужості і холоду. Поруч з ним Козерогу складно знову завести друзів, полюбити, нормально спілкуватися з оточуючими.

Янгол витривалості і надійності допомагає Козерогу подолати труднощі і розчарування і залишатися собою незважаючи ні на що. Саме за надійність Козерога цінують як близькі люди, так і колеги на роботі.

Водолій

У Водолія проходить внутрішня боротьба між Янголом дружби і Демоном відчуження. Якщо Водолій підпадає під вплив свого Демона, він стає неповажливим і несправедливим до оточуючих. Демон відчуження, насилаючи на Водолія пиху і гордовитість, не дозволяє приєднатись гарним людям. Що робить неможливим утворення гарної сім’ї і появу кола однодумців.

Янгол дружби підтримує Водолія і нагадує, що в нього – добре серце і чуттєва душа, прекрасні бажання і світло. Саме ці якості допоможуть Водолію створити собі життя, в якому він буде щасливим.

Які янголи і демону приходять до представників знаку Зодіаку – Риб?

Янгол любові і Демон пороку завжди перебувають у житті представників знаку Риб. Слухаючи свого Демона, Риби часто опускаються на дно – в їх житті з’являються алкоголь, наркотики, розпуста і жорстокість.

Але вони завжди можуть звернутися до свого Янгола любові за допомогою, щоб стати добрішими, милосерднішими і щасливішим.

Людині важливо пам’ятати, що Янгол-охоронець завжи поруч і допомагає нам, посилаючи сигнали.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст