ГоловнаЕзотерика і магіяЯнголи-охоронці подають сигнали

Янголи-охоронці подають сигнали

Езотерики і астрологи стверджують, що янголи-охоронці подають нам сигнали. Відомий астролог Анжела Перл розповіла, якими можуть бути підказки від наших янголів.

Астролог Анжела Перл радить звертатися до янголів з проханнями та питаннями. Вони поряд з нами і готові весь час прийти на допомогу. Але, щоб отримати підказку, потрібно її побачити і зрозуміти. Анжела Перл дає своє тлумачення деяких основних сигналів від янголів-охоронців.

Пір’їнки

Коли Ви бачити чи ловите пір’їнку, це найперший знак, що янгол подає Вам сигнал – янгол пролітав поруч і вронив свою пір’їну. Цей сигнал може бути про те, що Ви не самотні, що янгол підтримує Вас.

Райдуга

Якщо у Вас є якесь питання, Ви про щось розмірковуєте, Ви не знаєте вийде у Вас чи ні, чи Ви боїтесь якоїсь ситуації, і в цей момент Ви побачили райдугу, то це також знак янгола. Він каже Вам – все буде добре, Ви зможете зробити цей важливий крок. Анжела Перл звертає увагу, що райдугу Ви можете побачити не обов’язково як природне явище. Коли це буде послання від янгола, райдуга може з’явитися будь-де: в кімнаті, на тлі стіни, на стелі – там, де її навіть не можна уявити.

Дріб’язок, монети

Досить часто, коли нам підкидають монети, це може бути знак янгола. Коли Ви знаходите гроші, які Вам вкрай необхідні, це також допомога янгола.

Електрика

Якщо постійно блимає лампочка чи електрика то з’являється, то зникає – це може бути послання від янгола. Телевізор включається і виключається.

Хмаринки

Якщо Ви бачите, що хмари мають конкретну форму, щось таке, що Ви можете пізнати, наприклад, хмара у вигляді серця, це знак янгола.

Аромати, запахи

Запахи – дуже яскравий сигнал від янгола. Особливо, якщо цей запах з дитинства, той, який приносить гарні спогади.

Музика, пісні

Це послання знають практично всі люди. Коли Ви почули пісню, слова якої відповідають на Ваші думки, відповідають на Ваше питання – це сигнал від Вашого янгола-охоронця. Заголовок у журналі чи газеті, який Ви випадково побачили, також може бути посланням від янгола. Дуже часто навколо нас виникають відповіді на питання, які ми задаємо. Важливо їх побачити та розшифрувати.

Цифри

Цифри також можуть сигналізувати про ситуацію. Наприклад, Ви побачили на номері автомобіля парні цифри з четвірками – це дуже добре, адже 4 – це число янгола. Чи, коли Ви побачили номер авто з цифрами, які йдуть підряд, наприклад, 2, 3, 4 – це такий сигнал Вам подають янголи: все добре, все відбувається так, як треба.

Різні люди по-різному сприймають – хтось чудово бачить цифри, комусь легше побачити хмаринку, а хтось чудово «вихоплює» відповіді на рекламних вивісках. Янголи-охоронці дають підказки таким чином, щоб Вам легше було їх побачити і усвідомити.

Сигнали янголів піднімають настрій, дають відчути, що Ви не одинокі, що за Вами спостерігають і підтримують.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст