ГоловнаЕзотерика і магіяЯнгол-охоронець дитини по даті народження

Янгол-охоронець дитини по даті народження

Багато людей вірять, що янгол-охоронець існує і допомагає йти по життю. У дитини також є свій янгол-охоронець, про якого можна дізнатися по даті народження малюка.
Прості обчислення допоможуть дізнатися вік, стать і характер небесного покровителя. Ці знання допоможуть звертатися до янгола і краще розпізнавати його підказки. В залежності від цифри, яку легко дізнатися за простим підрахунком, можна дізнатися, як саме янгол-охоронець допомагає дитині.

Янгол-охоронець дитини по даті народження: як проводити нумерологічні підрахунки

Янгол-охоронець дитини по даті народження
Янгол-охоронець дає підказки своїй підопічній дитині

Вік янгола-охоронця дитини

Щоб з’ясувати вік янгола-охоронця, потрібно зробити прости нумерологічний підрахунок: скласти число і місяць народження дитини. Наприклад, малюк народився 2 квітня, тобто 02.04. То рахуємо: 02+04=6. Янголу 6 років. Якщо день народження дитини 21 вересня, тобто 21.09, то маємо 21+9=30. Янголу-охоронцю цієї дитини 30 років.

Стать янгола-охоронця дитини

Фахівці вважають, що легше спілкуватися і розуміти янгола-охоронця буде, якщо знати стать небесного покровителя. Для цього потрібно скласти всі цифри у даті народження дитини. Наприклад, малюк народився 10.03.2017. Проводимо простий підрахунок: 1+0+0+3+2+0+1+7=14, і далі: 1+4=5.

Парне число відповідає чоловічій статі, непарне – жіночій.

Характер янгола-охоронця дитини

Фахівці вважають, щоб легше було спілкуватися і розуміти янгола-охоронця дитини, важливо знати його число і характер. Для цього підсумовуємо число народження. Наприклад, дитина народилася 18 числа, 1+8=9. Значить число янгола-охоронця – 9.

Янгол-охоронець дитини по даті народження: розшифровка числа янгола

В залежності, який характер у янгола-охоронця випадає по даті народження дитини, можна зрозуміти у який спосіб янгол-охоронець подає сигнали.

Число 1 – Святий Янгол

Такий янгол-охоронець дається найбільш вразливим і чутливим дітям. Тим, хто найбільше потребує підтримки. Це один з найбільш добродушних небесних покровителів. Святий Янгол завжди пильнує і одразу приходить на допомогу.

Число 2 – Янгол Світла

Цього янгола ми багато разів бачили зображеним на іконах чи у церковних книгах. Янгол Світла зображений там з великими білими крилами. Світлі Янголи приходять до своїх підопічних у снах і дарують підказки віщими сновидіннями. Тому можна розпитати свого малюка, що він бачив уві сні – то може бути підказка Янгола-охоронця. Часто таким дітям сняться віщі сни, які батьки повинні спробувати розшифрувати, щоб зрозуміти підказку.

Число 3 – Янгол Повітря

Фахівці вважають, що з Янголом Повітря можна спілкуватися. Цей янгол-охоронець обов’язково відповість на задані питання. Це може бути шум вітру, шелест листя, спалахи блискавки. Янгол Повітря опікується тими дітьми, які частіше інших можуть потрапити у сумнівні ситуації. Тому варто прислухатися до його попереджень.

Число 4 – Янгол Мудрості

Опіка цього янгола-охоронця розповсюджується на дітей, яких можна назвати мислителями і майбутніми науковцями. Такі діти мають високі інтелектуальні здібності і їм притаманна виваженість у вчинках. Їм легко дається навчання і у майбутньому – побудова кар’єри. У такого малюка добре розвинена інтуїція – потрібно довіряти йому, адже його направляє янгол-охоронець.

Число 5 – Металевий Янгол

Металевий Янгол – це сильний захисник. Він опікується сильними і вольовими дітьми, тому, знаючи можливості дитини, часто цей янгол-охоронець стоїть осторонь. Янгол металу приносить своєму підопічному довге життя і дарує енергію в момент повного розпачу, саме тоді, коли його підтримка найбільше необхідна дитині.

Число 6 – Янгол Веселка

Творчим, талановитим і оригінальним дітям надається Янгол Веселка. Коли така дитина сумує, то розраду вона шукає у творчості. Саме таким способом дитина і спілкується з своїм янголом-охоронцем.

Число 7 – Енергійний Янгол

Такі покровителі шукають постійно шукають контакт зі своїм підопічним. Енергійний Янгол посилає багато знаків і підказок, попереджають про небезпеку. З ними можна сміливо крокувати по життю. Однак, за свою працю і пильну увагу цей янгол-охоронець хоче чути подяку. Тому варто навчити дитину дякувати своєму янголу-охоронцю за прекрасне життя, і він ніколи не втратить підтримку вірного друга. Вдячність можна висловлювати простими словами, головне, щоб ці слова йшли від серця.

Число 8 – Дух Предків

Вважається, що це милосердний янгол-охоронець. Він постійно спостерігає за своїм підопічним, надає допомогу і підтримку навіть без звертань і прохань. Тому важливо згадувати про нього, хоча б подумки. Дитина, якою опікується янгол – Дух предків, повинна знати і пам’ятати про свої предків у родині.

Число 9 – Янгол Тепла

Янгол тепла дарує своїм підопічним внутрішню гармонію і щасливу натуру. Він наділяє дитину життєвою стійкістю і оптимізмом. До дитини цей янгол-охоронець часто приходить у вигляді тварин або птахів. Спостерігайте, якщо малюк багато читає, зображує тваринний світ, це означає, що янгол йому щось підказує.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст