ГоловнаЕзотерика і магіяЯкі бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти

Весь час люди цікавилися своїм майбутнім, вивчаючи гороскопи, таро-прогнози та інші езотеричні матеріали. Астрологи та езотерики розповіли, які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти та поділилися цією інформацією. Бо часто, люди відчувають попереджувальні сигнали долі, але не можуть зрозуміти їх значення. Тому важливо чути і розуміти підказки Всесвіту.

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти: випадкові зустрічі і знайомства

Частіше за все, випадкові зустрічі і знайомства не відбуваються просто так. Якщо Ви зустріли на вулиці знайомого, якого не бачили довгий час, скоріш за все, він думав про Вас і, можливо, він потребує Вашої допомоги.

Якщо ж ви випадково зустрілись зі своїм колишнім, то, можливо, хтось з Вас ще має почуття.

Коли Всесвіт зіштовхує Вас з ворогами, він намагається попередити Вас про можливі недоброзичливі стосунки і проблеми від цього.

Також, потрібно бути уважними, знайомлячись з новими людьми, бо часто – це ще один сигнал Всесвіту.

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти: нова інформація

Іноді бувають ситуації, коли здається, що Ви знаходитесь у глухому куті. Але Всесвіт може підказати вихід через інформацію, яку Ви отримуєте. Просто потрібно побачити ці підказки. Наприклад, Ви можете почути щось у розмові незнайомих людей, чи в телепрограмі; чи Ви можете прочитати щось у книзі чи статті – якесь слово чи фраза може наштовхнути Вас на новий погляд на існуючу проблему. Прислухайтесь до інформації та аналізуйте її.

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти: несподіваний виграш чи лотерея

Якщо Ви загубили якусь річ, Ви можете засмутитися. Але не варто – часто таким чином доля дає вам сигнал. Вважається, що загублений предмет забираю з собою більш вагому неприємність. А це значить, що Всесвіт попереджає Вас, що Ваше життя – в його руках. Так само і знайти щось, не завжди вказує на вдачу: іноді доля таким чином застерігає Вас про можливі проблеми.

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти: бути свідком критики і обговорення

В повсякденному житті ми досить часто стаємо якщо не учасниками, то свідками критики одними людьми інших, чи обговорення когось. Іноді Всесвіт за допомогою таких ситуацій намагається донести Вам, що у Вас є недоліки, які заважають змінювати життя на краще.

Наприклад, у сторонній розмові Ви почули, що люди вказують на щось, що заважає їх знайомому рухатися в кар’єрі. Безумовно, на себе сприймати таку критику не потрібно. Але Всесвіт Вам показує, що можливо і у Вас є риса, яка заважає отримати бажане. Проаналізуйте ситуацію і свої риси характеру та поведінку, щоб потім виправити недоліки і стати краще.

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти: як розпізнати знаки Всесвіту

Езотерики вчать, що потрібно відзрізняти сигнали Всесвіту від звичайних явищ і подій. Для цього вони розробили декілька простих методів.

Початок дня

Вважається, що саме початок дня дає поштовх до його продовження. Коли Ви прокинулися ранком без будильника і в гарному настрої, то, як правило, і день буде заряджений позитивом та активністю. Слабкість і небажання виходити з дому може свідчити, що не варто очікувати цього дня на сигнали долі.

Настрій

Одним з найкращих способів розпізнати підказки Всесвіту, являється наш настрій. Якщо у вас особливо нема причин для радощів, а Вас переповнює позитив і енергія, ймовірно, що найближчим часом відбудуться гарні події. Якщо ж Вас без особливих на те причин переповнюють негатив та зневіра, у Вас поганий настрій – це ознака того, що на Вас скоро очікують погані новини.

Інтуїція

Астрологи вважають, що саме наша інтуїція допомагає нам вірно відрізняти підказки Всесвіту від звичайних життєвих явищ. Якщо, на перший погляд випадкові зустрічі, зміни, події не несуть в собі нічого особливого, але Вам могло здатися, що вони попереджають Вас про щось важливе, значить, варто прислухатися до інтуїції і бути напоготові.

Занепокоєння, переживання, тривога

Перед важливими подіями людині притаманно хвилюватися. Але, коли Ви відчуваєте безпричинне занепокоєння та тривогу, це може означати, що Всесвіт намагається попередити Вас про можливі несподівані зміни. І таким чином він намагається Вас захистити від небезпеки. Тому варто перестрахуватися і продумати можливі нюанси ситуації.

Незначні події

Іноді підказки долі допомагають побачити якісь незначні події, здавалося б, дрібниці. Наприклад, якщо Ви випадково знайшли гаманець, можливо, доля обіцяє Вам більш серйозний виграш. Або, збираючись на зустріч, Ви не можете знайти ключі, можливо, погода різко зміниться, і краще залишитися вдома чи інакше вдягтися і взяти парасольку.

Кожна людина, котра буде прислухатися до підказок Всесвіту, краще зможе планувати свої справи і швидше досягне бажаного.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!