ГоловнаЕзотерика і магіяПідказки долі у деяких подіях, як їх можна тлумачити

Підказки долі у деяких подіях, як їх можна тлумачити

Езотерики вважають, що існують ситуації, які несуть в собі підказки Всесвіту. Віщі сни можуть свідчити про різні події і явища. Так і події, які повторюються у повсякденному житті, несуть певний зміст і попередження для людини. Часто буденні події повторюються, щоб звернути нашу увагу – щось у житті йде не так. Тому важливо розуміти, як їх можна тлумачити, щоб почути, про що нам сигналізує і підсвідомість, і Всесвіт.

Про що говорить Всесвіт, якщо вкрали гроші або зламалась машина

Коли наші інтереси виходять за рамки матеріального світу, доведеться заплатити за квиток у світ духовний. Наприклад, втратити гаманець. Або у самий непідходящий момент отримати смс, що з рахунку невідомо куди раптом списалася гроші. Неначе Всесвіт змушує пережити ситуації, які людина створила помилково: жадібність, зацикленість на кар’єрі і грошах.

Вважається, що в момент духовного просвітлення ми повинні не просто втратити якусь суму, але зробити це легко і з радістю.

Щось подібне відбувається, коли ми замахуємося на щось (когось) вище рангом. Гіпертрофовані амбіції часто провокують втрати, пов’язані з поломкою всілякої техніки. Особливо чутливі до тонких матерій автомобілі і сантехніка. Тому, якщо у Вас починаються поломки авто, чи постійні проблеми з унітазам або іншою сантехнікою, будьте пильними – доля посилає Вам знак. Езотерики вважають, що завжди потрібно віддячувати, якщо все було добре. Наприклад, кинути у фонтан монетку, дати щедрі чайові, забути в готелі косметичку або ж допомогти нужденній людині зовсім безкорисно. А ще буває так, що улюблена річ накопичує твій стан — в тому числі негативний. Помада, наприклад. Тоді відбувається скидання: річ просто губиться.

Підказки долі, якщо несподівано знайти щось давно загублене, тлумачення

Якщо ми неочікувано починаємо отримувати давно втрачені речі – вони несподівано знаходяться, це знак, що у життя повернувся порядок. У першу чергу це стосується знаходження загублених документів, які цей порядок і уособлюють.

Знайдена фотографія або черепашка з берега моря, випадково виявлена ​​в сумці, — це вже знак-нагадування, відсилання до особистої історії і, можливо, провісник якоїсь ситуації в найближчому майбутньому. Визначальним у даному випадку буде не зображені на фото люди або місце, а стан, з яким вони у Вас асоціюються. Такі знаки дуже конкретні і не мають потреби в трактуванні. В таких випадках легко зрозуміти, про що вони нам кажуть. Найвірніше тлумачення, це перша, не підкоригована логікою, асоціація. Часто це означає, що ми готові пережити ці стани знову.

Встати з лівої ноги або нічого не виходить, як це тлумачити, які це підказки долі?

В астрології є таке поняття «Місяць без курсу». В такі періоди ми починаємо проїжджати свої повороти, перечіплюємося на рівному місці і взагалі все валиться з рук. Серйозними справами в такі моменти (вони вказані в астрологічному календарі) займатися не рекомендується. Нічого небезпечного не станеться, але і результату не буде ніякого. Найрозумніше — зачаїтися, а коли ситуація налагодиться, продовжити з того ж місця, де зупинилися.

Однак трудоголікам до ритмів Всесвіту і фаз Місяця справи немає. Самостійно зупинитися вони не можуть — їх доводиться гальмувати штучно. Для цього у Космосу є багато способів:організувати потоп у сусідів зверху, не дати завестися машині, влаштувати пробку на рівному місці або міні-ДТП. Все ніби дріб’язкові справи, але розбиратися доведеться тривалий час.

Класичний випадок, з яким багато людей стикалося, це спроба додзвонитися до когось, у кого хронічно зайнята лінія. А якщо не зайнята, то він вийшов на обід. Або забув телефон вдома (на роботі, у мами, у коханки). Або втопив у річці. І так безкінечно. Якщо це стосується роботи, ми змушені стукати і стукати у цю стіну, бо це входить у наші посадові обов’язки.

Езотерики задають питання: «А в житті? Чи потрібно ломитися в зачинені двері?» Психологи вважають, що немає. Діючи таким негнучким чином, ми перекриваємо собі альтернативні шляхи вирішення. Проблему, що «зависла» і не вирішується, потрібно на якийсь час відпустити. Можливо, завтра рішення знайдеться саме собою — або двері раптом відчиниться, або Ви зрозумієте, що те, що за нею знаходиться, Вам більше не цікаво.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!