ГоловнаЕзотерика і магіяСигнали Всесвіту по знаку Зодіаку

Сигнали Всесвіту по знаку Зодіаку

У житті кожної людини бувають моменти, коли сам Всесвіт говорить з ними. Езотерики радять вивчати підказки долі і вчитися їх розшифровувати. Сигнали Всесвіту по знаку Зодіаку допоможуть приймати важливі рішення, не збиваючись на узбіччя життя. Існують загальні знаки долі та підтримка янголів-охоронців, Всесіт може подавати сигнали через віщі сни. Але для кожному зодіакального знаку існують і свої окремі сигнали.

Сигнали Всесвіту для Овна

Представників знаку Овна вважають щасливчиками і улюбленцями долі. Але їх впертий характер може принести багато бід їм самим та їх близьким. Часто Овен пізно розуміє, що йде невірним шляхом. Проте через свою впертість не хоче зупинитися і обдумати ситуацію.

Тому доля посилає Овну знаки у вигляді життєвих ситуацій: хвороба, звільнення, сварка.

Сигнали Всесвіту для Тільця

Тілець отримує від Всесвіту тонкі ниточки, схопившись за які він може досягти великого успіху. Проблема в тому, що Тільці занадто занурені у повсякденну метушню і турботи, що часто просто не помічають сприятливі можливості, які їм надає доля.

Щоб побачити сигнали Всесвіту, Тілець не повинен ігнорувати нові знайомства і дивні збіги – це можуть бути подарунки самої долі, слідкуйте за ними.

Сигнали Всесвіту для Близнюків

Представники сузір’я Близнюків, як і оточуючі їх люди, не можуть уявити, щоб Близнюки розслабилися і пливли за течією. Проте, це саме те, що їм потрібно зробити. Близнюки повинні уникати імпульсивних і необдуманих вчинків.

Щоб почути сигнали Всесвіту, Близнюкам потрібно довіритися життєвим хвилям і подивитись куди вони винесуть.

Сигнали Всесвіту для Рака

Раку Всесвіт надсилає сигнали у вигляді життєвих проблем та іспитів. Тому, якщо на Вашому шляху буде занадто багато перепон, на треба жалітися на долю, а краще задуматися: можливо, Ви прямуєте зовсім не туди.

Сигнали Всесвіту для Лева

Леви не розуміють натяків і не вміють читати знаки. Але доля схильна до Лева, тому в їх житті часто все складається найкращим чином. Тільки через певний час Леви можуть усвідомити, що всі негаразди і зміни були на краще.

Сигнали Всесвіту для Діви

Діви не виносять хаос, тому вони не люблять і бояться змін. Адже будь-які зміни це зміна порядку. Через це Діви уникають приймати доленосні рішення. Вони впевнені, що старе, стабільне і перевірене краще, ніж невідомість і новизна.

Діви повинні зрозуміти необхідність змін на певних життєвих етапах і все, що потрібно – просто почати діяти.

Сигнали Всесвіту для Терезів

Терезам складно через вічні проблеми вибору, навіть між гарним і ще кращим. Тому знаки долі можуть для них закінчитися нервовим зривом. Езотерики вважають, що доля просто не посилає їм знаки, чи часто Терези просто заплющують очі, щоб не помічати їх.

Всесвіт, знаючи таку складну вдачу Терезів, просто коригує їх життєвий шлях, розставляючи пом ньому потрібних людей і шанси.

Сигнали Всесвіту для Скорпіона

Скорпіон прямує прямим шляхом свого життя. Серйозні зигзаги долі відбуваються з ними всього декілька разів за все життя, але зміни мають кардинальний характер.

Скорпіони повинні просто прислухатися до свого внутрішнього голосу і не затягувати з прийняттям рішення. Перша думка – буде сама вірна.

Сигнали Всесвіту для Стрільця

Стрільці своє нутром відчувають важливі доленосні моменти. Хоча часто вони виглядають легковажними, у переломні моменти Стрільці відчувають незвичну рішучість і цілеспрямованість.

Всесвіт транслює всю потрібну інформацію одразу до серця Стрільця. Прислухайтеся до нього і Ваш душевний порив приведе в потрібне місце.

Сигнали Всесвіту для Козерога

Унікальна ситуація у Козерога. Всесвіт буде допомагати знаками стільки, скільки Козерог захоче отримати. З ростом амбіцій і прагнень Козерога, доля все більше наділяє їх удачею. Прагматичні за своєю суттю Козероги вважають, що досягли всього тільки завдяки своєму таланту і розрахунку.

Сигнали Всесвіту для Водолія

Підказки долі для Водолія схожі як і для Козерога: як тільки Водолій поставив перед собою мету, доля починає їм всіляко сприяти. Якщо життя Водолія осяяне змістом, він отримає успіх, щастя і благополуччя.

Водолій отримає підтримку долі, як тільки знайде собі мету і сформулює задачу. Натхнення – це буде першим сигналом долі, який засвідчить, що Ви рухаєтесь у правильному напрямку.

Сигнали Всесвіту для Риб

Риби, це рідкісний тип людей, які можуть знайти всі відповіді в собі. Знаки долі Риби можуть помітити у хвилини самотності, навіть своєрідного відмови. Тому Вам не варто боятися залишатися наодинці з собою, заглиблюватися в саморефлексію і аналіз. Частіше запитуйте себе, «хто я» і «для чого я тут». Ви побачите, що Всесвіт говорить з Вами.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст