ГоловнаЕзотерика і магіяНегативні токсичні прив’язки руйнують життя

Токсичні прив’язки – це залежність людини від речей, людей чи подій. На енергетичному рівні ці прив’язки дуже небезпечні, оскільки через них відбувається сильний відтік позитивної енергії і до людини притягуються негативні енергії.

Чим небезпечні негативні токсичні прив’язки?

Всі люди хочуть бути щасливими. Проте інколи з’являються негативні токсичні прив’язки, які блокують можливість радіти та руйнують життя. Важливо знати у чому саме полягає небезпека токсичних прив’язок

Виснаження

Цей стан має і психологічне і фізіологічне підґрунтя. Моральне та фізичне виснаження настає не відразу, тому часто прив’язки спочатку просто непомітні. Людина стає залежною від когось зі свого оточення або від шкідливої ​​звички. Проте спочатку навіть не розуміє, що це їй шкодить. Коли ж приходить усвідомлення причини виснаження, треба діяти рішуче, щоб позбутися цієї негативної токсичної прив’язки.

Успіх покидає людину

Втрата успіху може дуже негативно вплинути на життя. Людина, яка не має жодних внутрішніх ресурсів для досягнення цілей, найчастіше втрачає роботу, або починає працювати менше з меншою ефективністю. В результаті чого ситуація ще більш погіршується і успіх все більше віддаляється від людини. Така ситуація дуже складна і часто заганяє людину в депресію. Виправити її складно, по при втраті успішності, проблеми і негаразди зростають як снігова куля. З’являється чорна смуга у житті.

Підвищена вразливість

Коли працюють негативні токсичні прив’язки, людина стає вразливою, наприклад, до маніпуляцій. Через підвищену вразливість людиною стає набагато простіше керувати, оскільки загалом біополе стає слабким. Слабка людина не може захищатися від токсичних особистостей і стосунків так, як вона це робила раніше. Енергетика людини буде послаблена і тому буде легше прорвати її захисну оболонку, простіше маніпулювати почуттям провини, образи, або сильним тиском.

Найпоширеніші негативні токсичні прив’язки, які руйнують життя

Знаючи про свою слабкість або наявність токсичної прив’язки, можна докласти зусиот і позбутися цього негативу.

Борги

Коли у людини з’являється борг, це її виснажує, витягуючи з нею енергію та сили. Особливо, якщо є проблема з поверненням боргу. Наприклад, досить розповсюджена ситуація, коли людина бере непідйомні кредити та іпотеки тільки задля того, щоб здаватися успішними. Така поведінка руйнує біополе, виснажує енергетику.

Не менш небезпечними бувають ситуації, коли людина бере в борг у знайомих, але через це стає залежною від них, навіть в чомусь – заручником.

Фахівці рекомендують, щоб ви, беручі гроші в борг, чітко розуміли, як будете віддавати та якомога скоріше повернули цей борг, тому що це дуже небезпечна прив’язка.

Токсичні відносини

Часто коли людина перебуває в токсичних відносинах, їй не хочеться з них вирватися. Цим вони і небезпечні. Такі відносини виснажують енергію, позбавляють людину радості і бажання жити щасливо. Це дуже і дуже небезпечні стосунки і вони можуть бути навіть серед родичів, і серед колег.

Будь-які стосунки з обмеженнями, ревнощами та маніпуляціями — все це негативні прив’язки.

Шкідливі звички

Крім прямої шкоди організму з медичної точки зору, шкідливі звички мають негатив ще в езотеричному плані. Паління, шкідлива їжа, алкоголь, заборонені речовини, комп’ютерні та азартні ігри — все це руйнує життя людей по всьому світу. І найгірше, що не лише їх життя, а ще й тих людей, які від них залежать, і тих, хто живе з ними під одним дахом. Шкідливі звички знищують наше здоров’я та вільний час, позбавляють нас грошей, впевненості та роблять відірваними від реальності, спотворюючи свідомість.

Страхи

Почуття страху – одне з найсильніших і найруйнівніших. Коли людина постійно перебуває в очікування втрати роботи, стосунків, грошей, поваги тощо, то це рано чи пізно почне працювати проти неї.

В ці негативні токсичні прив’язки входять і страхи будь-яких змін або страх самотності.  І цей страх «їсть» людину зсередини, не даючи їх вільно дихати і спокійно жити.

І психологи, і езотерики єдині в цій думці – якщо не боротися зі страхами, вони візьмуть над людиною верх.

Перший крок боротьби з цими негативними токсичними прив’язками – страхами, починається з усвідомлення проблеми. Треба визнати факт того, чого людина боїться, після цього треба робити все, щоб подолати фобію.

Заздрість

Почуття заздрості це також сильна прив’язка, якої дуже складно позбутися, навіть, якщо людина цього прагне. Психологічно це виходить замкнене коло: людина щодня думає про ту особу, якій заздрить. А негативні думки про причини заздрості, наприклад, успішність, багатство опонента, весь час повертають до об’єкту заздрості. І розірвати це зачароване коло вкрай непросто. Для початку, треба полюбити себе і повірити в себе, знайти справу, яка повністю заполонить ваші думки.

Як можна захиститися від заздрісників

Енергетичне виснаження, які ознаки і як цьому можна протистояти

Яким знакам зодіаку найбільше заздрять?

Ви не можете копіювати текст