ГоловнаЕзотерика і магіяРечі з негативною енергетикою в домівці, яких треба негайно позбавитись

Речі з негативною енергетикою в домівці, яких треба негайно позбавитись

Езотерики і маги вважають, що існують речі з негативною енергетикою, про які ми можемо і не здогадуватися. Для того, щоб залучити у своє життя щастя і багатство, потрібно негайно їх позбутися. Буває так, що ми знаємо, що цей предмет притягує негатив, але жалкуємо його замінити. Але, щоб бути щасливішими, потрібно прикладати зусилля – у тому числі позбуватися «поганих» речей, негативна енергетика яких шкодить здоров’ю і самопочуттю.

Речі з негативною енергетикою

Старий гаманець

Потертий, старий гаманець, навряд чи буде залучати гроші. Купюри і моменти повинні «відчувати» гармонію з місцем, де знаходяться. Тому, якщо гаманець вже старий, слід його замінити, тому що від нього вам буде тільки негатив. До речі, можна вибрати колір нового гаманця в залежності від знаку Зодіаку.

Зламаний годинник

Якщо годинник зупинився і залишається висіти на стіні або стояти на поличці, можна готуватися до неприємностей і матеріальних збитків у найближчий час. Тому що годинник, який постійно вказує на один і той же час, заважає приходу позитивних змін. Він «законсервував» час і затягує всі матеріальні блага як у воронку.

Розбите дзеркало – до біди

Всі знають прикмету, що розбити дзеркало – це до біди. Розбите чи надтріснуте дзеркало – концентрована негативна енергія, воно залучає у домівку сум і бідність і цієї речі потрібно позбутися негайно.

Зів’ялі квіти – дуже сильні енергетичні вампіри

«Мертві» квіти вважають енергетичними вампірами, які висмоктують енергію з навколишнього середовища. В домівці можна тримати живі квіти або гербарії і екібано – спеціально створені для окраси.

Речі-вампіри, які не мають пари

Існує прикмета, що коли загублено одну річ з пари, другу потрібно викинути. Тому що втрата пари – це як дірка, зроблена в енергетичному коконі. І негативна енергетика проникає через цей пролом у захисті.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст