ГоловнаЕзотерика і магіяЩо таке година диявола або відьомський час? В чому небезпека цієї нічної...

Що таке година диявола або відьомський час? В чому небезпека цієї нічної години

Година диявола або відьомський час – це небезпечний період, який припадає проміжок з 3 до 4 години ночі. Фахівці розповіли, що означає година диявола, в чому криється небезпека цієї нічної години, які важливі прикмети, пов’язані з цією годиною

Що таке година диявола або відьомський час? В чому небезпека цієї нічної години

Прокидаючись у відьомський час, важливо відстежувати тенденції. Якщо це сталося лише один разу, то нічого страшного Але, якщо це відбувається з певною періодичністю, варто замислитись.

Відоме прислів’я «Найтемніша ніч перед світанком» також можна віднести до відьомського часу – період з 3 до 4 ранку і це година перед світанком. І, як відомо, це час найскладніший, коли дуже складно дочекатися ранку, але надія на прийдешній незабаром світанок допомагає.

Чому період з 3:00 до 3:59 години ночі небезпечний?

Вважається, що в годину диявола нечиста сила найактивніша. Якщо проводити аналогії, то відьомський час схожий багато в чому на п’ятницю 13. У цей час стають активними духи, тому люди найчастіше чують або бачать примар якраз у період з трьох до чотирьох годин ранку.

  • В годину диявола часто відбуваються якісь незрозумілі та паранормальні явища.
  • З 3 до 4 години ночі більшість людей бачить страшні сни.
  • Ще в цей час було коїться безліч жахливих злочинів, багато з яких було скоєно людьми, які вважають, що ними керував сам диявол. Вони чули голоси в голові або перебували в якомусь трансі.
  • Саме в цей час проводиться більшість темних чаклунських обрядів, особливо на цвинтарях.
  • Фахівці застерігають – не можна ворожити з 3 до 4 годин ночі. Не слід проводити жодних ритуалів. Ні в якому разі не можна бажати нікому зла, не проклинайте нікого.

Що таке година диявола (відьомський час): прикмети та рекомендації

Якщо ви часто змушені бути на самоті в цей час, але при цьому не спите, тоді не можна проявляти агресію, лаятися. Не можна згадувати людей поганими словами, особливо якщо їх немає в живих.

Раптом довелося йти поночі між 3 і 4 годинами ранку і вам страшно, ні в якому разі не дивіться назад через ліве плече. Диявольська активність настільки велика, що може вас наздогнати, поки ніхто цього не бачить.

Прикмети

Згідно з прикметами, якщо ви прокидаєтеся о 3:33, це говорить про те, що до вас приходить сам диявол. Подібні візити не є небезпечними. Побачити демонів ви не зможете, але зможете їх відчути. Якщо це відбувається кілька ночей поспіль, це поганий знак, що вказує на те, що хтось вас прокляв. Це з тим, що 3:33 — це половина від 666 — числа звіра.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст