ГоловнаАстрологіяРак: дієта та правильне харчування

Обираючи стиль життя, харчування, потрібно враховувати і особливості, якими наділяють зорі представників різних знаків Зодіаку. Рак отримав поради від астрологів і дєітологів про те, яка дієта і яке правильне харчування найбільш підходять для представників цього знаку Зодіаку

Рак: правильне харчування

Раки – це сильні, цілеспрямовані люди з гарним здоров’ям. Але травна система у представників цього знаку найбільш вразлива. Тому Ракам важливо пам’ятати, що для регуляції водно-сольового балансу Ви повинні в достатній кількості споживати продукти, що містять фторид кальцію (морепродукти, чай і морські сорти риби).

Корисні продукти для Рака

  • злаки;
  • кисломолочні і молочні продукти;
  • м’ясо птиці (бажано готувати на пару);
  • нежирна риба.

Для Рака правильним буде включити у раціон харчування часник – у ньому міститься багато селену, який дуже потрібен Вашому організму. А щоденне вживання овочевого супу, дозволить налагодити роботу травного шляху.

Шкідливі продукти для Рака

Дієтологи і астрологи радять не вживати чи їсти у мінімальній кількості: кондитерські вироби, сирі овочі та фрукти (обмежити вживання – можна запікати, готувати компоти, тушити). Порції страв повинні бути не занадто великими, Ракам не можна обід заїдати цукеркою чи запивати вином – це буде шкодити Вашому здоров’ю.

Рак: дієта та правильне харчування

Дієтологи і астрологи вважають, що оптимальним варіантом для Рака схуднути і покращити своє самопочуття буде слідування дієтам:

  1. Дієта на основні споживання кефіру та сиру (творог).
  2. Дієта на основі овочевих супів.

Розвантажувальний день для Рака – понеділок

Якщо Ви щопонеділка будете проводити день на легкій дієті, то весь тиждень буде легким та активним.

Дієта і розвантажувальний день для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст