ГоловнаАстрологіяОвен: дієта та правильне харчування

Овен: дієта та правильне харчування

Астрологи складають різні гороскопи: по знаку Зодіаку, щоденні, для стрижок та фарбування, любовні гороскопи, для жінок і для чоловіків окремо, гороскоп здоров’я, дієти тощо. Тому що у кожного знаку Зодіаку існують свої особливості, групи захворювань, темперамент, які притаманні саме людям, народженим у певний проміжок часу. Актуальним буде ознайомитися з дієтою та правильним харчуванням для Овна.

Овен: правильне харчування, яке рекомендують фахівці

Представники Овна люблять смачно поїсти, але вживаючи «неправильні» продукти, існує великий ризик надлишкової ваги. Тому Овну важливо притримуватися дієти та правильного харчування. Астрологи радять Овнам уникати переїдання, перекусів «на ходу» і пізніх прийомів їжі.

Що потрібно Овну для гарного самопочуття

Фосфат калію необхідно для організму представників Овна для гарного самопочуття. Він міститься у горіхах, помідорах, суниці, тому важливо регулярно вживати ці продукти.

Шкідливі продукти для Овна

Темне м’ясо, тваринні жири, тваринні жири, солона, пряна і смажена їжа, солодке у великій кількості. Тому важливу виключути ці продукти з раціону харчування або зменшити їх кількість на Вашому столі.

Овен: дієта та раціон, що підходить представникам цього зодіакального знаку

Корисний раціон харчуванна для представників знаку Овна, який дозволить мати гарну фігуру і чудове самопочуття

  • каші;
  • молочні продукти;
  • риба;
  • овочі (буряк, редис, ріпа, капуста).

Овни повинні щоденно вживати продукти, які містять достатню кількість вітаміну С: цитрусові, яблука, банани і квашену капусту.

Рекомендовано замість кави вживати чай із шипшини і каркаде.

Дієта для Овна

Астрологи і дієтологи вважають, що оптимальними для Овна будуть дієти на основі каши чи одна з маловуглеводних дієт

  1. Монодієта Маргарити Корольової
  2. Кремлівська дієта
  3. Дієта Аткінсона

Фахівці радять раз на тиждень проводити розвантажувальний день, для Овна це – вівторок. В ніші дні ефективність розвантажувального дня буде значно меншою.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами