Жінки цього вогняного знаку, привабливі і комунікабельні, і вони ніколи не намагаються справляти враження. Адже вони впевнені у своїй привабливості. Юні дівчата Овни ніколи не залишаться на самоті, навколо них завжди багато залицяльників. Жінки цього знаку можуть бути чудовими господинями, але нізащо не полишать кар’єру заради домашнього господарства. Жінки Овни не виносять одноманітної роботи, і постійно пробують себе реалізувати, знайти застосування своїм талантам. Всім представницям цього знаку цікаво буде дізнатися про свою дієту і правила харчування, щоб бути красивими і здоровими.

Овен-жінка та особливості їх характеру, яка народилася у рік Щура

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Характер жінки Овна, народженої у рік Криси

Рік Щура: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Жінка-Овен, яка народилася у рік Щура – ласкава, але при цьому вибаглива і не йде на поступки. ЇЇ гасло: «Найскладніше потрібно робити одразу!» і з ним вони йдуть по життю, і домагаються успіху. Головні риси Овна-жінки, яка народилася у рік Щура – пунктуальність і вміння миттєво приймати складні рішення. Вони не вміють підкорятися, що створює складнощі в особистому житті. Але чоловіки не можуть сердитися на цих вогняних красунь і пробачають їм всі капризи.

Особливості характеру жінки-Овна, народженої у рік Бика

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Який характер в жінки-Овна року Бика

Рік Бика: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Рік Бика наділив жінку, народжену під сузір’ям Овна, незалежним і самостійним характером, але додавши їм ще терплячості і врівноваженості. З них виходять чудові керівники, які вміють налагоджувати контакти х партнерами, підлеглими і конкурентами. Вони справжні бізнес-леді з залізною волею. І при цьому, Овен-жінки року Бика, дуже сентиментальні у романтичних стосунках. Романтичні сцени або ніжні зізнання можуть навіть викликати сльози.

От сперечатися з Овном-Биком марна справа, і навіть – небезпечна. Тому що жінка-Овен, народжена у рік Бика все одно відстоїть своє, а стосунки через суперечки можуть бути повністю зіпсованими.

Жінка-Овен, народжена у рік Тигра завжди йде до своєї мети

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Тигриці-Овни не визнають перешкод і йдуть до своєї мети

Тигр за роком народження: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Характер Овна-Тигриць – революціонерки, новаторки, активістки. Вони не визнають перешкод і йдуть до своєї мети, незважаючи ні на що. Їх життєве кредо – слабким поряд не місце. З таким гаслом Овен-жінка, народжена у рік Тигра, отримує чудові результати. Проте астрологи вказують і на недоліки, які можуть погіршити життя: невміння розбиратися в людях, чутливість до лестощів і можуть приймати лицемірів за справжніх друзів.

В особистих відносинах, Овен-Тригриця завжди переможниця.

Овен-Кішка (Кролик) та особливості її характеру

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Овен-Кішка — це справжня світська левиця і тусовщиця

Роки народження Кролика (Кішечки): 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Овен-Кішка витончені, сором’язливі і в міру честолюбні. Жінки цього року народження, люблять бувати на світських заходах, відвідувати модні тусовки. Вони люблять пліткувати. іноді інтригують, але роблять це тактично і обережно, завдяки чому їх ніхто ні в чому не підозрює.

Кішка-Овен рідко проявляє надмірні емоції, вона сама обирає собі друзів і партнерів, з якими воліє спілкуватися. В особистому житті жінки-Овна, народженої у рік Кота (Кролика) все не так просто через її здатність закохуватися. Вона може піддатися чарам швидкоплинного роману і навіть зруйнувати міцні стосунки. Проте переживати через це Овен-Кіт не стане, бо вона, як кішка, приземлиться на чотири лапки і далі піді по життю.

Жінка Овен, народжена у рік Дракона та особливості її характеру

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Жінка Овен-Дракон матиме успіх у всьому, за що не взялася

Роки народження Дракона: 1940,1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Вогняних жінок року Дракона астрологи називають амазонками, шукачками пригод і в чомусь – авантюристками. Цих жінок не можна приборкати і це стосується всіх сфер життя. Жінка Овен-Дракон матиме успіх у всьому, за що не взялася б. А в особистому житті взагалі ніхто не зможе з ними зрівнятися – вони підкорять всіх, кого захочуть.

Який характер у жінки Овна, яка народилась у рік Змії

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
У жінки Овна, яка народилась у рік Змії, щавжди будуть шанувальники, які її підтримують

Роки народження Змії: 1941,1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Неймовірно красиві, вічно молоді, розкішні – жінки Овни, які народилися в рік Змії. Вони завжди слідкують за своєю зовнішністю, за фігурою і тому часто виглядають, ніби зайшли зі сторінок модних журналів. Крім цього, у прекрасних Овнів-Зміїв, неймовірно розвинена інтуїція, вони сповнені мудрості і проникливості. Проте в них є маленька слабкість – вони люблять шик і блиск, обожнюють нові наряди.

У фінансовому сенсі жінкам Овнам року Змії завжди щастить і вони не прикладають ніяких зусиль, щоб їх мати. Бо завжди знайдеться хтось, хто захоче підтримати Овна-Змійку.

Жінка Овен, народжена у рік Коня, які особливості її характеру

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Життєрадісний характер має жінка-Овен, яка народилася у рік Коня

Роки народження Коня: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Веселі і життєрадісні жінки Овни, які народилися в рік Коня. Вони мають легкий характер і часто не переймаються майбутнім. Їм часто не вистачає терпіння і вони можуть переключитися з улюбленої справи на якесь неважливе заняття. Серед представниць Овна року Коня навряд чи можна зустріти сумних невдах, або старих дів із заниженою самооцінкою. Грива у Коней завжди зачесана, а на копитах красуються модні босоніжки. Якщо Овни стануть банкрутами, про це ніхто не дізнається — овес вони обміняють на плаття, і побіжать на чергову світську вечірку. А закоханих мільйонерів вистачає, принаймні, у Овнів-Коней нестачі в шанувальників немає і тому вони ні за що не хвилюються.

Овен-жінка та особливості їх характеру, народженої у рік Кози (Вівці)

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Жінка-Овен року Кози — сами оптимістична серед свої вогняних подруг

Роки народження Кози (Вівці, Барана): 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Представниці Овна-Кози артистичні, привабливі і розумні. Астрологи вважають, що Козочки-Овни самі оптимістичні серед всіх жінок Овнів різних років народження. Іноді вони можуть жалітися на долю, проте не варто їм вірити, бо вони можуть грати якусь роль. Незважаючи не певну безвідповідальність і легковажність, Кози-Овни все контролюють і рідко помиляються.

В особистому житті жінкам-Овнам, народженим в рік Кози, дуже щастить. У родині з них виходять гарні господині і турботливі мами. Єдине що, то Вам варто менше слухати поради заздрісливих подруг і більше вірити своєму коханому.

Який характер у жінки Овна, яка народилась у рік Мавпи

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Інтелектуальні і харизматичні жінки-Овни, які народилися у рік Мавпи

Роки народження Мавпи: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Овни-Мавпи як правило – інтелектуалки з гарними манерами, які можуть тримати увагу оточуючих. Вони химерні і лукаві, хитрі і товариські, в них повно друзів. Проте недоброзичливців у жінки Овна-Мавпи теж багато, бо вони дуже нестримні на язик, їх жарти часом бувають дошкульними і образливими.

Представниці Овна року народження Мавпи – успішні в політиці, якщо вони нею займаються. Завдяки зв’язкам з впливовими людьми, Овни стрімко злітають по кар’єрних сходах, і навіть не помічають розгублених конкурентів. Мавпи нерозбірливі, однак у них надзвичайно розвинене шосте відчуття — саме інтуїція утримує Овнів від сумнівних і небезпечних знайомств.

Особливості характеру Овна-жінки, яка народилася у рік Півня

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Активні і нестримні жінки-Овни народжуються у рік Півня

Роки народження Півня: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Гасло представниці Овна, народженої у рік Півня: жодного кроку назад, жодної хвилини на місці. Ці жінки ведуть стрімкий спосіб життя і не зважають на всілякі негаразди. Вони борці від народження, тому конкуренти намагаються обходити їх стороною. Але при цьому вони не люблять сварок і намагаються завжди знаходити компроміси.

Доля дуже прихильна до жінки-Овна року Півня. І вони могли б бути найщасливішими, якби не один важливий фактор. Таким жінкам дуже складно найти другу половинку, бо догодити їм дуже непросто.

Характер жінки-Овна, яка народилася у рік Собаки

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Пріоритет жінки-Овна року Собаки — сім’я і добробут

Роки народження Собаки: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Жінки цього року народження – відповідальні, але забудькуваті, добрі, але трохи цинічні. Вони твердо стоять на ногах і добре розуміють, що їм потрібно для щастя. Вони вважають важливими мати міцну сім’ю, гарну роботу і спокійних сусідів. З сусідами, підопічним Марсу, народженим у рік Собаки, завжди щастить — з чарівними Собаками ніхто не сперечається, та це й ні до чого, адже Овни досконало володіють даром переконання.

З обранням професії і самореалізації, вогняні Овни-Собаки, як правило, визначаються ще в юні роки. Вони швидко будують успішну кар’єру. А от з обранцем все значно складніше. Овен-Собака дуже перебірлива і вибаглива до своєї другої половинки і будь з ким вони шлюб не візьмуть.

Овен-жінка, яка народилася у рік Кабана (Свині), які особливості їх характеру

Овен-жінка та особливості їх характеру в залежності від року народження
Жінка-Овен року Свині вміло приховує свої почуття

Роки народження Свині (Кабана): 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Дуже милі, добрі і веселі – жінки-Овни року Кабана. Їх ніхто не бачить сумними чи задумливими. Проте це не означає, що вони не страждають і не співпереживають. Ці представниці Овна вміють добре приховувати свої почуття і емоції. Адже, незважаючи на свою життєрадісність, вони надзвичайно ранимі і ніжні. Овни-Свинки дуже щедрі і великодушні, вони готові ділитися і грошима, і дати пожити чи підтримати морально.

У цих жінок багато залицяльників, але Овни розбірливі у виборі партнера — чоловіком Свині стане найдобріший, найкрасивіший, і звичайно, найрозумніший шанувальник.

Запрошуємо до обговорення!