ГоловнаКрасуняСписок продуктів для розгону метаболізму

Список продуктів для розгону метаболізму

Список продуктів для розгону метаболізму стане в пригоді тим, хто хоче нормалізувати свою вагу. Багато людей, які худнуть і стежать за своєю вагою, мріють мати швидкий метаболізм. Але не у всіх є така властивість організму. На щастя, існують прості поради і навіть продукти харчування, що дозволяють досягти розгону метаболізму. Звичайно, вони не стануть чарівної таблеткою від зайвої ваги, але можуть допомогти у схудненні.

Цитрусові

Список продуктів для розгону метаболізму
Вживання цитрусових корисно для розгону метаболзіму

Серед всіх цитрусових кращим для схуднення є грейпфрут. Дієтологи радять вживати по половині цього фрукта щодня. Це дозволить поповнити запас вітаміну С в організмі і знизити рівень інсуліну в крові.

Гострі спеції

Метаболізм і продукти, які допоможуть його розігнати
Спеціїї додають смак стравам і допомагають у прискоренні метаболізму

В список продуктів для розгону метаболізму входять гострі приправи, вони чудово прискорюють метаболізм. До таких відносяться: кайенский перець, перець чилі, імбир. Додавання цих спецій в жирні страви дозволить перетравлювати їх більш якісно.

Риба

Список продуктів для розгону метаболізму
Червона риба надзвичайно корисна для розгону метаболізму

Для розгону метаболізму добре підходить жирна морська риба. Регулярне вживання скумбрії, лосося, тунця або форелі вплине на спалювання калорій і запобігання відкладення жирових запасів. Крім цього, організм буде отримувати надкорисні вітаміни, які є саме у морській рибі.

Бобові

Метаболізм і продукти, які допоможуть його розігнати
Не дивлячись на вискоу калорійність, вживання бобових дуже корисно для прискорення метаболзіму

Багато хто уникає бобових під час дієт і схуднення. Це не зовсім вірно. Вони містять багато клітковини, яка покращує травлення. Попри високу калорійність, організм витрачає велику кількість енергії на перетравлення бобів.

Кава

Список продуктів для розгону метаболізму
Чорна кава має короткостроковий ефект у розгоні метаболізму

В список продуктів для розгону метаболізму входить і кава. Вона може прискорити метаболізм, але відбувається це лише на короткий термін після вживання напою. Обмін речовин таким способом можна розігнати всього на 3-11%. Напій повинен бути без цукру, вершків і молока. Тільки на воді.

Зелений чай

Метаболізм і продукти, які допоможуть його розігнати
Цей напій дуже корисний для загального стану організму та сприяє схудненню

Хорошим аналогом є зелений чай, який також містить в собі кофеїн. Але з такими напоями потрібно бути гранично обережним, тому що вони сильно впливають на артеріальний тиск.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст