ГоловнаЗдоров’яЩо сповільнює обмін речовин і тим самим не дозволяє худнути?

Що сповільнює обмін речовин і тим самим не дозволяє худнути?

Правильний обмін речовин це основа здоров’я та стрункої фігури. На жаль, не завжди метаболізм працює як треба. Що ж сповільнює обмін речовин і тим самим не дозволяє худнути? В пригоді може бути посилання зі списком продуктів для розгону метаболізму (в кінці статті)

Що сповільнює обмін речовин і тим самим не дозволяє худнути?

Є причини, які не дозволяють худнути і вони не залежать від людини. Проте є декілька згубних звичок, які «гальмують» наш метаболізм. Варто попрацювати над цими причинами, й можна на власному досвіді впевнитися, що метаболізм можна дещо прискорити. Звичайно, за умови загального нормального стану здоров’я.

Коли у вас повільніший, ніж зазвичай, обмін речовин, це створює каскад негативних побічних ефектів, включаючи втому, перепади настрою, потяг до їжі та труднощі із втратою ваги.

Ось три згубні звички, які уповільнюють метаболізм

Нестача калорій

Для багатьох може здатися дивним, але коли організм відчуває жорстке обмеження в добовій нормі калорій, він починає їх «заощаджувати», у тому числі й через сповільнення обміну речовин. Фахівці пояснюють, що надмірний дефіцит калорій принесе зворотний ефект. Адже в умовах дефіциту енергії, що відбувається при недостатній кількості калорій, організм намагається мінімізувати своєї енергетичні витрати, в тому числі уповільнюючи метаболізм. І в результаті, ви ніби й мало їсте, але й не худнете.

Сон

Гарний сон – це запорука і фізичного, і психічного здоров’я та довголіття. Нестача сну негативно позначається й на схудненні. Нестача сну може призвести до серйозних порушень обміну речовин. Коли людина спить, організм відпочиває та накопичую сили. Якщо недосипати, це може збити гормональний баланс. В першу чергу мова йде про гормони, які впливають на апетит. І це, у свою чергу, може спровокувати переїдання і в результаті людина набирає зайві кілограми. Через нестачу сну збільшується стрес, що також уповільнює метаболізм.

Солодкі напої – це те, що сповільнює обмін речовин і тим самим не дозволяє худнути

Всім відомі обмеження щодо вживання солодких напоїв. І мова йде не лише про всім відомі газовані напої, а й про соки, коктейлі тощо. Якщо є бажання скинути зайву вагу, слід обмежити себе в цих напоях, тому що в них міститься велика кількість цукру. І цей цукор провокує різке зростання рівня глюкози в крові. Організм реагує на це виділенням інсуліну – гормону, який допомагає клітинам поглинати глюкозу. Медики кажуть, що велика кількість спожитого цукру провокує резистентність (звикання, несприйняття), через що зростає ризик виникнення діабету та ожиріння.

Це декілька чинників, які уповільнюють метаболізм і заважають схудненню.

Список продуктів для розгону метаболізму

Які гормони і коли працюють протягом доби та що варто робити в цей час

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст