ГоловнаАстрологіяСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження

Східний гороскоп 2022 Рака за роком народження

Представники Рака можуть дізнатися, які основні події прогнозує їм Східний гороскоп 2022 — за роком народження. Всього в китайському гороскопі є 12 тварина покровителів, які відповідають за свій рік. Отже, люди цього знаку зодіаку можуть дізнатися прогноз відповідно до дати народження.

Яка тотемна тварина за роком народження східного гороскопу

Східний гороскоп: яка тварина за роком народження (таблиця) і її характеристика

Східний гороскоп вважає, що тотемна тварина вашого року народження впливає на формування особистості. Коротку характеристику 12 тварин китайського гороскопу можна дізнатися ТУТ

Східний гороскоп 2022 для знаку зодіаку Рак, хто народвися в рік ЩураСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Щур

Представники знаку зодіаку Рак, народжені в рік Щура, повинні  правильно розставити пріоритети. Або ви працюєте на роботі з ранку до ночі, або займаєтесь сім’єю. Від цього залежить успіх будь-якого підприємства. Матеріальне становище у Рака-Щура покращиться, що дозволить вирішити побутові та майнові питання. Багатьом Ракам, які народилися в рік Щура, пощастить поміняти квартиру, купити машину або зробити ремонт.

Астропрогноз Рак - тотемної тварини Бик Східний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Бик

Дуже активний 2022 рік передбачається для Рака, народженого в рік Бика – вам доведеться розриватися на сто частин. Зате вдасться виконати одразу кілька справ, отримати результат у роботі. Східний гороскоп 2022 говорить представникам знаку зодіаку Рак: головне не сидіть удома, дійте та проявляйте ініціативу. Є шанс зав’язати потрібні знайомства, які допоможуть нормалізувати фінансове становище. Щоправда, на великі прибутки розраховувати не доводиться, проте навіть невелике покращення у фінансах – приємні зміни.

Східний гороскоп 2022 Рака, хто народвися в рік ТиграСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Тигр

Дуже складним буде початок рік водяного Тигра для Рака, який народився під тотемом цієї тварини – Тигр. Східний гороскоп на 2022 рік рекомендує Раку з січня до березня підготуватися до випробувань долі. На всіх фронтах вирують урагани. Найкращий вихід — піти на дно, причаїтися. Величезну користь принесе читання, слухання музики та робота над собою. Натомість влітку Рак-Тигр отримає все бажане, зможе налагодити стосунки з людьми та матеріальну ситуацію.

Астропрогноз для Раків в рік народження тотемної тварини КроликСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Кіт (Кролик)

Рак, який з’явився на світ у рік Кота (Кролика) повинен зменшити свої апетити і не квапити події. Успіх прийде поступово, не поспішайте. Рак Кролик повинен уважніше ставитися до тих, хто вам заздрить і намагається поставити підніжку. Більше спілкуйтеся з давніми друзями, надійними та перевіреними роками. У 2022 році потрібно самому поводитися дипломатичніше і м’якше в спілкуванні. Якщо Рак – Кіт (Кролик) не буде метушитися і стане звірятися лише перевіреним людям, рік водяного Тигра пройде без катаклізмів.

Знак зодіаку Рак: астропрогноз 2022 рік, хто народвися в рік ДраконСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Дракон

Прийдешній рік водяного Тигра принесе Раку-Дракону принесе непрості випробування в коханні. У багатьох люде           й цього знаку року Дракона почуття буде, але без взаємності. Можливі таємниці, інтриги та депресія. Східний гороскоп на 2022 рік не радить Раку, народженому в рік Дракона, не падати духом. Тим більше, що доля винагородить за страждання у лютому чи на початку весни. Можлива романтична зустріч як віддушина. Ну, і робота не дозволить розслабитися та забутися.

астропрогноз для знаку зодіаку Раків 2022 за роком народження тотемної тварини ЗміїСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Змія

У 2022 році люди знаку зодіаку Рак, в кого рік народження тотемної тварини – Змії, будуть зайняті роботою. До речі, ділова сфера буде дуже різноманітною. Східний гороскоп 2022 для Рака радить навесні все ж таки знайти час для відпочинку, подорожі. Також, треба приділити час домашнім справам. Не можна ж постійно думати про кар’єру та фінансове становище. Дозвольте себе приємне проведення часу, не займайтеся лише професійними питаннями. Не забувайте правильно розподіляти час, щоб на все вистачило сил і бажання.

астропрогноз для знаку зодіаку Раків 2022 за рік народження КоняСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Кінь

Позитивний астропрогноз для Раків, народжених в рік Коня робить східний гороскоп 2022. Якщо ви запланували далеку подорож, то це гарна ідея. Адже не можна постійно думати і перейматися домівкою, робото., кар’єрою і грошима… Гороскоп на 2022 рік передбачає для Рака проїздку за кордон з коханою людиною. Не виключено, то там багато хто з цих людей знайде нову роботу і укладе контракт. А комусь з людей Раку-Коня судилося одружитися.

Східний гороскоп 2022 знаку зодіаку Рак за роком народження тотемної тварини – Коза (Баран, Вівця)Східний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Коза (Баран, Вівця)

Якщо Рак народився в рік Кози (Барана, Вівці), то 2022 році йому можна розраховувати на фантастичне фінансове становище. Це так тішить і надихає! Проте ви повинні пам’ятати, що кохання за гроші не купиш. Східний гороскоп радить цим представникам Рака звернути свою увагу на людину, яка давно дивиться на вас із захопленням. Можливо, що вона і є саме та людина, кого називають другою половинкою.

астропрогноз для Раків 2022 за роком народження Мавпи (тотемна тварина)Східний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Мавпи

Прийдешній рік водяного Тигра для Рака, народженого в рік Мавпи, повинен пройти під гаслом здоров’я. Раку-Мавпі необхідно задуматися про своє самопочуття. Якщо проігноруєте дієту, не залишите погані звички(паління, алкоголь), то це може сумно закінчиться. Східний гороскоп на 2022 рік рекомендує Раку стати більш спокійним і не працювати без передиху. Пам’ятайте, що в гонитві за грошима та кар’єрою, можна втратити найдорожче та найцінніше – своє здоров’я.

астропрогноз для Раків 2022 за роком народження ПівеньСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Півень

Для Рака, народженого в рік Півня, слід акцентувати увагу на взаєминах з людьми. Тільки не поспішайте виявляти ініціативу у всьому, де вона не надто потрібна. Нехай хтось сам простягне вам руку або зробить пропозицію. Головне, навчитеся довіряти, а не контролювати чужі дії. Східний гороскоп  радить Раку: у 2022 році менше кажіть «я», а частіше – «ми».

Східний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – СобакаСхідний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Собака

Неймовірно позитивний прогноз. Чудовий період чекає на Рака, який з’явився на світ у рік Собаки. У всіх сферах на вас очікує успіх та досягнення, що позначиться на настрої. Але приготуйтеся до того, що працювати доведеться багато. Східний гороскоп на 2022 рік не обіцяє Раку яскравих змін в особистому житті. Проте це стосується сімейних людей цього знаку року Собаки. Самотній ж Раки-Собаки можуть розраховувати на романтичне знайомство.

Східний гороскоп 2022 Рака – Кабан (Свиня)Східний гороскоп 2022 Рака за роком народження тотемної тварини – Кабан (Свиня)

У Рака за роком народження тотемної тварини – Кабан (Свиня) у 2022 році буде одна «надідея» — завагітніти та стати батьком. Що ж, мрія цілком здійсненна, і треба працювати в цьому напрямі. Хоча багато хто з представників знаку зодіаку Рак – Кабан, можуть «народити» не малюка, а якийсь грандіозний проект чи продемонструвати світові свій шедевр. Висновок один – у будь-яких починаннях на вас чекає безперечний успіх і визнання.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!