ГоловнаАстрологіяСхідний гороскоп 2022 Діва за роком народження

Східний гороскоп 2022 Діва за роком народження

Китайський календар дещо відрізняється від західного ведення часу і спирається на місячні фази. Східний гороскоп 2022 Діва за роком народження і тварини покровителя підкаже, які основні тенденції впливають на життя підопічного знаку зодіаку в усіх сферах діяльності. Всього східний гороскоп має 12 річне коло зміни тварин-покровителів.

Східний гороскоп 2022 Діва за роком народження і тварини покровителя — Щура

Основна увага Діви, рік народження в якої рік Щура, основну увагу повинна зосередити на роботі. На вас чекає збільшення обов’язків, що призведе до поліпшення матеріального становища та кар’єрного зростання. Можливо, Діва – Щур розпочне свою справу, на думку про яку підштовхнуть близькі родичі. Сім’я буде важливою для Діви і представники цього знаку зодіаку, які народилися в роки Щура, повинні приділяти їй більше уваги і часу, незважаючи на зайнятість по роботі.

Діва: східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Бика

Гарні перспективи спокійного періоду мають Діви, які народилися в рік Бика — зірки обіцяють Бикам-Дівам розмірений 2022 рік. Вони наполегливо рухатимуться до важливої для них мети. Східний гороскоп пророкує зміни в рік водяного тигра, які можуть зачепити широкі життєві сфери — від роботи до особистого життя. Планети підтримають Діву-Бика у будь-яких починаннях, навіть якщо вони на перший погляд здаються не надто серйозними.

Східний гороскоп 2022 Діва, народжена в рік Тигра

Для Діви, яка з’явилася в рік покровителя 2022 року – Тигра, 2022 рік пройде під знаком творчості. Східний гороскоп говорить про те, що Діва Тигр має всі шанси розпочати артистичну кар’єру. Потрібно лише повірити у себе. І це стосується всіх сфер діяльності. Не варто переживати через дрібниці, це відволікає від головного і не сприяє концентрації. Якщо не зважати на неважливе, то Діва Тигр може досягти бажаних результатів.

Східний гороскоп 2022 Діва за роком народження і тварини покровителя – Кролика (Кота)

Як і для багатьох представників цього знаку зодіаку, Діва, народжена в рік Кролика (Кота), буде дуже успішною у 2022 році. Вона вирішить упорядкувати не тільки домівку, а й свій внутрішній світ. Особливо вдалим буде рік для тих Дів-Кроликів, хто зайнятий діяльністю у сфері обслуговування, побутових послуг, медицини. Східний гороскоп радить, щоб Діва Кролик не забувала і про здоров’я. Бажано приділити час діагностичним заходам.

Діва: східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Дракона

Рік водяного Тигра для Діви — Дракона буде сповнений змін. На цих людей чекають події, більшість із яких на довгий час залишиться в пам’яті. У когось вони будуть пов’язані з особистим життям, а у когось — з роботою. Висока ймовірність розширення ділових зв’язків, можуть надійти несподівані та вигідні пропозиції. Підступу не буде, це нагорода людям знаку зодіаку Діва – Дракон за дотримання ретельно розробленого раніше плану.

Східний гороскоп 2022 Діва, народжена в рік Змії

Зорі і планети впевнені в тому, що народжені під цим знаком зодіаку в рік Змії, у прийдешньому році повною мірою користуватимуться своєю розвиненою інтуїцією. Представники зодіакального кола мають великий потенціал. Діва, народжена в рік Змії, відчуватиме вдалі проекти інтуїтивно. Роботи буде багато, але вона дасть відчутні плоди. Керівництво оцінить професійний внесок та винагородить підвищенням по службі або збільшенням заробітної плати.

Східний гороскоп 2022 Діва за роком народження і тварини покровителя – Коня

Прийдешній 2022 рік пройде під егідою змін. У людей знаку зодіаку Діва, народжених в рік Коня, з’явиться схильність до подорожей, які можуть бути пов’язані як із робочими питаннями, так і з відпочинком. Можливо, зміна місць буде не такою глобальною і представники знаку просто переїдуть у нову квартиру або змінять місце роботи. Настають зміни і в особистому житті Діви — Коня.

Діва: східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Кози (Барана, Вівці)

У новому році Діва – Баран буде приділяти час і сили самовдосконаленню. Хтось з людей цього знаку і року народження отримає основну освіту, а хтось вирішить здобути другу чи наступну. Можливо, Діва-Коза знайде нове захоплююче хобі та перегляне ставлення до багатьох питань. Навчившись знаходити компроміс, Діва-Баран буде успішною людиною у будь-яких ситуаціях, навіть коли опоненти не поступаються своїм рівнем професійного розвитку.

Східний гороскоп 2022 Діви, народженої в рік Мавпи

Головна тема прийдешнього року водяного Тигра для Діви, народженої в рік Мавпи – фінансова сфера. але вирішення цих питань не буде викликати у Діви негативу чи переживання. Східний гороскоп каже, що, можливо, ва доведеться допомагати близьким матеріально. Така підтримка грошима і статками буде винагороджена, і згодом усі витрати повернуться. В особистій сфері для Діви-Мавпи є висока ймовірність відновлення відносин з людиною з далекого минулого. Вони можуть бути дружніми чи більш особистими.

Східний гороскоп 2022 Діва за роком народження і тварини покровителя – Півень

Для представителів знаку зодіаку Діва, у кого тварина покровитель Півень (рік народження в роки Півня), прийдешній 2022 рік передбачається досить непростим, проте результативним. Східний гороскоп каже, що до успіху доведеться йти, набиваючи шишки. Але найголовніше результат. А він буде позитивним, хай не відразу, але в майбутньому виявиться, що питання, які турбують Діву-Півня, стали поштовхом до подальшого позитиву.

Діва: східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Собаки

Східний гороскоп обіцяє Діві-Собаці дуже продуктивний рік водяного Тигра. Цим людям доведеться серйозно попрацювати і це принесе покращення матеріального становища. Особливо успішними будуть представники Діви — Собаки, діяльність яких пов’язана з юриспруденцією, сферою послуг та фінансів. Особисте життя буде не менш бурхливим і, швидше за все, тісно пов’язаним з робочим колективом.

Східний гороскоп 2022 Діви, народженої в рік Кабана (Свині)

Діва, народжена в рік Кабана (Свині) у 2022 році не матиме часу для суму і нудьги. Тому що на неї чекають зміни, яких вона давно прагнула. З’явиться шанс змінити сферу діяльності чи розширити її, знайшовши реалізацію поза рідного міста. Особисте життя Діви Свині також пов’язане з подорожами, якщо не з матеріальними, то з духовними. Діва може познайомитись з носієм іншої культури або почати вивчати іноземну мову.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!