ГоловнаАстрологіяСхідний гороскоп 2022 Козерога за роком народження

Східний гороскоп 2022 Козерога за роком народження

Козеріг може дізнатися прогноз, який дає східний гороскоп на 2022 рік. Астропрогноз вказує на головні тенденції в житті Козерога в залежності від того, який рік тотемної тварини співпадає з вашим роком народження: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака та Свиня. Для більшості представників знаку зодіаку Козеріг слід звернути увагу на ділову сферу життя. В житті деяких Козерогів можливі доленосні зміни в житті. Практично всі Козероги не повинні забувати про планування

Східний гороскоп за роком народження: яка тотемна тварина відповідає за рік народження

Східний гороскоп: яка тварина за роком народження (таблиця) і її характеристика

Східний гороскоп 2022 Козерога за роком народження – Щур

Для Козерога, який народився в рік Щура, основним пріоритетом 2022 року буде робота. Але фахівці зазначають, що не меншої уваги потребують стосунки. Це стосується як близького кола рідних людей, так і ділових партнерів. Козеріг-Щур гратиме лідируючу роль. Але для здобутків доведеться активно попрацювати. Результати будуть помітні ближче до осені року водяного Тигра.

Козеріг: східний гороскоп 2022 для народжених представників цього знаку зодіаку в рік Бика

Позитивний астропрогноз має Козеріг, народжений в рік Бика. У вас є шанс покращити життя в усіх напрямках. Фінансова ситуація може бути покращена, якщо активно попрацювати над питаннями фінансів і грошей наприкінці весни. Даний гороскоп на 2022 рік рекомендує Козерогу не розраховувати на чужу допомогу, а брати ініціативу у свої руки. Енергії вистачить на вирішення своїх питань та на допомогу оточуючим. Невирішені питання небесні світила пропонують розв’язати до середини осені.

Східний гороскоп 2022 Козерога, який народився в рік Тигра

Козеріг-Тигр проведе 2022 рік у пошуках справедливості. Він шукатиме її для себе та оточуючих. Однак не варто озвучувати свої плани вголос, краще працювати над перспективними цілями самостійно, не залучаючи оточуючих. Астрологічний прогноз 2022 року рекомендує знаку не забувати і про відпочинок. І ще раз нагадує, тримайте свої плани при собі, відриваючись лише довіреним людям.

Східний гороскоп 2022 Козеріг Кролик (Кіт)

Представники Козерога, які з’явилися на світ в рік Кролика (Кота), будуть успішними. Цих людей буде підганяти прагнення досягти поставленої мети. Ці Козероги захочуть досягти більшого і в них з’явиться реальна можливість. Особливо вдалими для людей цього знаку зодіаку і за роком народження Кота (Кролика) стануть січень, травень та середина літа 2022. Але результат від дій буде пролонгованим. Тобто пожинати плоди своєї праці і побачити результат можна буде лише ближче до осені.

Козеріг: східний гороскоп 2022 для народжених в рік Дракона

За прогнозом східного гороскопу, рік Тигра повністю в руках Дракона. Чим активніше попрацює Козеріг-Дракон, тим кращим буде результат. Астрологи попереджають Козерога, що не можна допускати песимізм, зневіру, опускати руки. Якщо люди цього знаку зодіаку впадуть у смуток, то це негативно позначиться на їх якості життя. Більше впевненості в собі і Дракон зможе досягти бажаного. Забудьте про звички, рухайтеся вперед, спираючись на інтуїцію.

Східний гороскоп 2022 Козерога за роком народження Змії

Непростий рік передбачає астропрогноз для Козерога, народженого в рік Змії. Цей період вимагатиме концентрації та активних дій. Зате, якщо цей знак зодіаку поставить перед собою конкретні цілі, він має шанс отримати підвищення в кар’єрі. А ще фахівці не виключають, що Козеріг-Змія може несподівано повністю змінити сферу діяльності. Але, скоріше за все, ви не пошкодуєте про своє рішення.

Східний гороскоп 2022 Козерога, який народився в рік Коня

Перша половина 2022 року в Козерога, який народився в рік Коня, буде пов’язана з поїздками та подорожами. Східний гороскоп передбачає, що деякі з цих подорожей можуть виявитися доленосним. Деякі представники Козерога можуть вирішить повністю змінити місце проживання, відкривши для себе великі перспективи в іншому регіоні або навіть країні. У сімейному житті Козерога-Коня також можливі глобальні зміни.

Козеріг: східний гороскоп 2022 для народжених в рік Кози (Вівці, Барана)

Цікаве спостереження китайського гороскопу: Вівця (Коза) має виражену комерційну жилку, що вдало поєднується її з тонкою душевною організацією. Проте в рік водяного Тигра Козерогу-Козі не варто очікувати на радикальні зміни у відносинах із протилежною статтю. Але це не засмутить вас, тому що всі думки і сили будуть спрямовані на фінансову сферу. Для цієї сфери життя Козерогів, народжених в рік Кози (Вівці, Барана), можливості складуться більш ніж вдало.

Східний гороскоп 2022 Козеріг Мавпа

Астрологи вважають, що прийдешній рік водяного Тигра підходить для змін Козерога, народженого в рік Мавпи. Мавпі лише потрібно розібратися в собі, чи хочеться їй щось міняти. Особливо зміни торкнуться особистих відносин. Якщо вони не влаштовують вас, час зробити крок до нового і йти вперед. Сімейні представники цього знаку зодіаку – сімейний Козеріг Мавпа, мають шанс розширити коло близьких, народити дитину.

Астропрогноз східного гороскопу 2022 для Козерога, який народився в рік Півня

Рік змін чекає на Козерога, який народився в рік Півня. Принаймні багатьом з цих Півнів доведеться суттєво переглянути свої погляди. Ситуація начебто не зазнає суттєвих змін, проте Козеріг-Півень може реально занудьгувати. Китайський гороскоп 2022 пропонує Козерогу не витрачати час, а діяти. Рік підходить для підвищення кваліфікації. Знання допоможуть покращити матеріальне становище.

Козеріг: китайський гороскоп 2022 для народжених в рік Собаки

Для Козерогів, народжених в рік Собаки, прийдешній рік водяного тигра може стати роком змін, навіть доленосним. Всі неприємності залишаться в минулому, і Козеріг-Собака зітхне на повні груди. Китайський гороскоп пропонує розпочати 2022 рік із ретельного планування. Досягти успіху можна, якщо є конкретна мета. Зірки підтримають Козерога-Собаку на шляху в задуманому напрямку, але рух має бути плавним та розпланованим.

Східний гороскоп 2022 Козеріг Свиня (Кабан)

Козеріг, народжений в рік Кабана (Свині) має унікальний рік. Якщо решті представників зодіакального кола східний гороскоп рекомендує ретельне планування, то тут можна зробити зовсім навпаки. Підтримає Кабана розвинена інтуїція, а також поради близьких. Несподіваною може стати винагорода з минулого. Хоча, якщо цей знак зодіаку озирнеться назад, то зрозуміє, що вона цілком заслужена.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

 1. Овен
 2. Телець
 3. Близнюки
 4. Рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. Терези
 8. Скорпіон
 9. Стрілець
 10. Водолій
 11. Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!