ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку зодіаку: як він впливає на поведінку людей

Місяць в знаку зодіаку: як він впливає на поведінку людей

  • В залежності від того, в якому знаку зодіаку знаходиться наш нічний супутник  Місяць, він по-різному впливає на людей і ситуації. Місячний календар завжди вказує знаку зодіаку, в якому перебуває Місяць. Тому інформація про характеристику такого дня, буде корисною і пізнавальною

Як Місяць в залежності від знаку зодіаку, впливає людей і на ситуацію

Астрологи розповіли, яким чином наша поведінка і настрій залежить від занку зодіаку, в якому знаходиться Місяць і чому.

Місяць в Овні

В такий період люди більше схильні до конфліктів, ніж в інші дні. Емоційне напруження наростає, виникає запальність і імпульсивність.

Місяць в Тельці

Напружена атмосфера попередніх днів, коли на період вплив Місяць в знаку Овна, спадає. Коли Місяцем опікується Телець, люди почуваються спокійно, надійно, впевнено.

Місяць в Близнюках

В такі дні ми стаємо діяльними і активними. Але разом з цим підвищується ризик потрапити під чужий вплив, піддатися на маніпуляцію.

Місяць в знаку зодіаку Рак

В дні Рака люди бувають дуже чутливими, вони легкоранимі. Ми занурюємося в себе, свій внутрішній світ.

Місяць в Леві

Дні Лева сприяють піднесеному, бадьорому настрою. Нам здається, що ми все можемо, на все здатні, ще трохи — і весь світ у наших ніг.

Місяць в Діві

В дні Діви люди стають практичними, раціональними та педантичними. Вони через дрібниці чіпляються одне до одного, і через дрібницями іноді втрачається головне.

Місяць в Терезах

Перебування Місяця в знаку Терезів створює настрій, налаштовує на спокій і гармонію. Знижується ймовірність конфліктів. Ми легше йдемо на компроміси і знаходимо спільну мову з людьми.

Місяць в знаку зодіаку Скорпіон

Емоційне збудження посилюється. Наростають істеричність і напруженість. Нас легко захоплюють дрібні і великі пристрасті.

Місяць в Стрільці

Після похмурих днів Скорпіона приходить заспокоєння. Люди тягнуться до порядку і стабільності. Вони стають спокійними і законослухняними.

Місяць в Козерозі

Емоційність відходить на задній план. На перше місце виходить почуття обов’язку і відповідальності.

Місяць в знаку зодіаку Водолій

У дні Водолія нам хочеться внутрішньої свободи і розкутості. Емоції оживають, починають проявлятися відкрито і вільно. У цей момент ми не виносимо ні найменшого тиску на себе.

Місяць в Рибах

Знаходження Місяця в Рибах дає романтичність і мрійливість. Загострюється інтуїція, можуть з’явитися містичні настрої.

Місяць в знаку зодіаку: більш детальна інформація, як він впливає на людей і на життя

Кожен знак Зодіаку в період проходження через нього Місяця, впливає на нього. Знаючи це, можна визначити, як той чи інший місячний період вплине на ваше життя.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами