ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Козерога: вплив на поведінку і емоції

Знак Козеріг належить до стихії Землі. Притаманні цьому знаку риси, позначаються і на днях, коли Місяць перебуває в знаку Козерога. Зважаючи на характеристику періоду, астрологи дають поради, що варто робити, а чого треба уникати всіма силами.

Знак Зодіаку Козеріг

  • Дата народження: 22 грудня — 19 січня
  • Стихія: Земля
  • Планета-покровитель: Сатурн

Сильні риси характеру: відповідальність, дисципліна, самоконтроль, гарні менеджери, працелюбність і висока працездатність.

Слабкі риси характеру: вважає, що все знає, невблаганний, поблажливий, очікує гіршого (песимізм).

Козерогу подобаються: сім’я, традиції, музика, статус, якість і майстерність.

Козеріг не любить: у певний момент — майже все.

Шо сприятливо робити, коли Місяць перебуває в знаку Козерога

Під впливом цього знаку Зодіаку, підвищується самоконтроль, обережність і терплячість. Проявляються консерватизм і амбітність. Багато людей відчувають потребу усамітнитися, з’являється холодність або стриманість у прояві емоцій.

Астрологи вважають, що коли Місяць у знаку Козерога, добре планувати і починати довгострокові проекти, наполегливо працювати, притримуватися дисципліни і субординації.

Сприятливий час для спілкування з впливовими людьми старшого покоління. Добре будувати, працювати за каменем. Успішні будуть люди, які займаються нерухомістю і купівлею-продажем земельних ділянок.

Здоров’я. В період перебування Місяця у знаку Козерогу буде ефективним лікування, виразки, гастриту й інших захворювань шлунку. Якщо болять коліна, рекомендується ставити на них компреси.

Місяць в знаку Козеріг: що не радять астрологи в цей час

Несприятливий момент для нової роботи, звернення до керівництва чи у державні органи влади. Коли Місяць в знаку Козерога, невдалий час звертатися за субсидіями, кредитами, грошовими виплатами.

Сімейні і дружні заходи будуть невдалими, тому що люди будуть емоційно скутими. Краще перенести святкування на інший час.

Здоров’я. На інший час треба перенести лікування і протезування зубів. Крім екстрених ситуацій, краще не робити операції в області колін і сухожилля.

Місяць знаку Козерога і знаки зодіаку: як вони змінюються і що їм робити

Чим характеризується період, коли Місяць в знаку

Цікаві факти про знак Зодіаку Козеріг, його характер і звички

Ви не можете копіювати текст