Головна Астрологія Місяць у знаку Лев обіцяє перебування нічного світила у цьому знаку

Місяць у знаку Лев обіцяє перебування нічного світила у цьому знаку

Знак Лева – це стихія вогню. Відповідно певні характеристики знаку накладаються на емоції періоду, коли Місяць перебуває у сузір’ї Лева. Що обіцяє перебування нічного світила у цьому знаку розповіли астрологи. Також, вони дали поради, які справи варто робити, а чого слід уникати

Місяць у сузір’ї Лева: характеристика періоду

Дні перебування Місяця у знаку Лева характеризуються радісним, піднесеним настроєм. У людей підвищуються творчі здібності, а поведінка сповнена самоповаги. Всі намагаються показати себе як найкраще, отримати похвалу від оточуючих за вчинки, ідеї чи зовнішність. Емоції, які наповнюють людей – яскраві, іноді ніби «напоказ».

Місяць у сузір’ї Лева: що можна робити, а чого варто уникати

Астрологи радять, які справи варто робити у такі дні

Дуже добре влаштовувати вечірки, банкети святкування. Відвідування музеїв, театрів, виставок принесуть справжню насолоду душі і інформацію для інтелекту. Також сприятливі будуть ігри, відпочинок, спілкування з дітьми.

Місяць у Леві – гарний час по догляду за зовнішність. Наприклад, фарбування волосся дасть саме той результат, на який розраховували. А стрижка, яку зроблено у зростаючій фазі Місяця у сузір’ї Лева, надасть образу витонченість, а волосся буде швидко відростати.

Що не варто робити, коли Місяць перебуває у сузір’ї Лева

У такий період потрібно уважно ставитися до роботи серця, треба уникати зайвого хвилювання.

Астрологи не радять, крім екстрених випадків, хірургічні операції в районі серця і всієї серцево-судинної системи. Також, не треба проводити операції, пов’язані з системою кровообігу, у районі хребта, ребер, діафрагми, селезінки.

Вплив знаків Зодіаку, коли Місяць перебуває у сузір’ї

Овна

Тільця

Близнюків

Рака

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами