ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Лева: що обіцяє перебування нічного світила у цьому знаку...

Знак зодіаку Лев належить до вогняної стихії. Певні характеристики, які має знак зодіаку Лев, переносяться і на Місяць, коли він заходить в цей сузір’я. Що обіцяє перебування нічного світила у цьому знаку зодіаку розповіли астрологи. Також, вони дали поради, які справи варто робити, а чого слід уникати

Місяць в знаку Лева: характеристика періоду

Дні перебування Місяця у знаку Лева характеризуються радісним, піднесеним настроєм. У людей підвищуються творчі здібності, а поведінка сповнена самоповаги. Всі намагаються показати себе як найкраще, отримати похвалу від оточуючих за вчинки, ідеї чи зовнішність. Емоції, які наповнюють людей – яскраві, іноді ніби «напоказ».

Місяць в знаку зодіаку Лев: що можна робити, а чого варто уникати

Враховуючи те, що наш впливовий нічний супутник, набуває певних характеристик, які притаманні Леву, слід зважати на цей важливий чинник. Адже Лев – представник вогняної стихії, може внести серйозні зміни в життя. Як і період, коли Місяць знаходиться в цьому знаку зодіаку.

Астрологи радять, які справи варто робити, коли Місяць в знаку Лева

Дуже добре влаштовувати вечірки, банкети святкування. Відвідування музеїв, театрів, виставок принесуть справжню насолоду душі і інформацію для інтелекту. Також сприятливі будуть ігри, відпочинок, спілкування з дітьми.

Місяць у Леві – гарний час по догляду за зовнішність. Наприклад, фарбування волосся дасть саме той результат, на який розраховували. А стрижка, яку зроблено у зростаючій фазі Місяця у сузір’ї Лева, надасть образу витонченість, а волосся буде швидко відростати.

Що не варто робити, коли Місяць перебуває в знаку Лева

У такий період потрібно уважно ставитися до роботи серця, треба уникати зайвого хвилювання.

Астрологи не радять, крім екстрених випадків, хірургічні операції в районі серця і всієї серцево-судинної системи. Також, не треба проводити операції, пов’язані з системою кровообігу, у районі хребта, ребер, діафрагми, селезінки.

Вплив знаків Зодіаку, коли Місяць перебуває в знаку

Овна

Тельця

Близнюків

Рак

Діви

Терезів

Скорпіона

Стрільця

Козерога

Водолія

Риб

Ви не можете копіювати текст