ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Рак: як впливає на поведінку і емоції цей знак

Місяць в знаку Рак: як впливає на поведінку і емоції цей знак

Перебування Місяця в знаку Рака впливає не емоційний стан людини і на її поведінку. Рак і стихія води, до якої він належить, накладають свій відбиток. Астрологи розповіли, що принесе час, коли Місяць перебуває в знаку зодіаку Рак

Що принесе перебування Місяця у знаку Рака: що варто робити, а чого уникати

Водна стихія Рака провокує підвищену емоційність, вразливість. Цей період приносить глибокі переживання, а також вразливість у спілкуванні з оточуючим світом. Власні емоції можуть переповнювати людину і виливатися на оточуючих.

Що рекомендується робити, коли Місяць в знаку Рака

Астрологи в такий час радять займатися хатніми справами, створювати домашній затишок, турбуватися про близьких і рідних. Адже знак Рака – це один із самих «сімейних» знаків Зодіаку. Господарі можуть робити довгострокові запаси.

В цей час добре подорожувати по воді, відпочивати біля озер чи річок. Тобто проводити час біля води.

Здоров’я: коли Місяць у сузір’ї Рака ефективним буде лікування хвороб, які пов’язані з обміном речовин. Вдалими будуть операції на ногах в районі колінних суглобів, сухожиль. Добре лікувати зуби в стоматолога, але не видаляти їх.

Чого варто уникати, коли Місяць перебуває у знаку зодіаку Рак

Крім екстрених випадків, не варто проводити хірургічне втручання в області шлунка, черевної порожнини, діафрагми, молочних залоз, підшлункової залучи, жовчного. Не треба допускати в такі дні втручання у лімфатичну систему.

Потрібно слідкувати за своїм харчуванням, не перевантажувати шлунок жирною та гострою їжею. Чудово смакувати рибу і морепродукти.

Що означає перебування Місяця в кожному знаку зодіаку і які події це може принести

Місяць в знаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст