ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Близнюки: що робити, а чого уникати в цей період

Місяць в знаку Близнюки: що робити, а чого уникати в цей період

Знак зодіаку Близнюки накладає притаманні йому риси на період перебування Місяця. Астрологи дали поради, що можна робити, а чого краще уникати, коли Місяць у сузір’ї Близнюків. Ці прості рекомендації пояснюють характеристику періоду і допомагають оптимально планувати свій час.

Місяць в знаку Близнюки: характеристика періоду

Близнюки – це стихія Повітря і покровитель знаку – Меркурій. Тому цьому періоду властиві швидка зміна настрої, емоції, які не надто глибоко западають у душу. Люди починають більше спілкуватися. Спостерігається майже миттєва реакція і швидкість мислення. Люди стають більш активними. Іноді це проявляються як метушня і непосидючість, бажання хапатися за кілька справ одразу. Також, багато людей відчуває бажання рухатися і комуні кувати з іншими.

Місяць в Близнюках, що добре робити в цей період

Астрологи вказують, що коли Місяць у знаку Близнюків активізується інтелектуальна робота. Чудовий період для пошуку, накопичення і аналізу інформації. Вдалий час для проведення переговорів, підписання угод. Подорожі і відрядження будуть вдалими і легкими. В цей час добре купувати книги, журнали, також дрібнички, які не розраховані на тривале використання. Всі вправи і розваги, де потрібно думати і швидко приймати рішення, матимуть успіх.

Здоров’я. Корисно виконувати вправи на гнучкість для плечей і рук. Особливо, якщо робити це на свіжому повітрі.

Місяць в знаку Близнюки, чого уникати в такі дні

Фахівці не радять допускати, крім термінових випадків, хірургічне втручання у районі плечей, рук, легенів і бронхів. Потрібно уникати приміщень з несвіжим повітрям. Не варто у період, коли Місяць у сузір’ї Близнюків, робити довгострокові інвестиції, починати справи, на які треба багато часу.

Придбання речей, які повинні служити довгий час, краще теж перенести на інший період. Мова йде про нерухомість, меблі та інші речі довготермінового використання.

Характеристика періоду, коли Місяць знаходиться в конкретному знаку

Овна

Тельця

Близнюків

Рак

Лева

Діви

Терезів

Скорпіона

Стрільця

Козерога

Водолія

Риб

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст