ГоловнаАстрологіяМісяць в Скорпіоні: що характерно для цього періоду і які справи сприятливі

Місяць в Скорпіоні: що характерно для цього періоду і які справи сприятливі

Скорпіон вважається знаком, у якого сильно розвинута інтуїція, який являється найкращим маніпулятором. Вплив цього знаку на час, коли у ньому перебуває Місяць, безумовно позначається на житті, на спілкуванні і на повсякденних справах людей. Що характерно для перірду, коли Місяць перебуває у знаку Скорпіона, розповіли астрологи. Також, вони поділилися інформацією, що характерно для цього періоду і які спарви сприятливо робити, а чого краще уникати

Місяць в знаку Скорпіона, що характерно для цього періоду

Коли Місяць зайшов у знак Скорпіона, у багатьох людей спостерігається зростання інтуїції, посилюють сигнали підсвідомості. Зростає здатність розуміти все потаємне, приховане і те, що складно пояснити.

В цей час дуже зростає емоційність: емоції максимально напружені і можуть виливатися на оточуючих людей. Це може бути як приємне спілкування, так і, що досить часто відбувається, сварки і конфлікти. Зростає критиканство людей, їх зовнішності, вчинків. Всі стають більш підозрілими і дуже в’їдливими, з дошкульними коментарями.

Місяць в Скорпіоні, які справи сприятливі, а яких вчинків краще уникати

Зважаючи на особливість Скорпіона, який впливає на перебування Місяця у знаку, астрологи дали порали, що робити, а що – вкрай небажано.

Що сприятливо робити, коли Місяць в знаку зодіаку Скорпіон

Астрологи рекомендують у такі дні займатися творчою, інтелектуальною роботою, яка потребує ентузіазму і багато енергії. Сприятливий час для навчання і тренування незвичайних здібностей.

Добре випробовувати нову техніку і проводити роботи, які пов’язані з металом.

Сприятливі дні для розгадування таємниць, пошуку загублених речей. Існує гарна можливість для вирішення завдань, які здавалися не підйомними.

Якщо планується ремонт, то у дні Місяць у Скорпіоні добре виконувати ту частинку, де потрібно демонтувати або руйнувати старе. При цьому важливо бути обережними з інструментами.

Здоров’я: в такі дні успішними будуть лікувальні процедури для горла і дихальних шляхів. Краще піддаються лікуванню гайморит, нежить, риніт.

Поради астрологів, що краще не робити, коли Місяць в Скорпіоні

У такі дні астрологи не радять брати участь у великих заходах, проводити сімейні чи дружні зустрічі і вечірки, тому що через високу емоційну напругу, існує ризик посваритися. Краще перенести всі ці приємні справи на більш слушний час.

Потрібно проявляти обережність у метро і при роботі під землею.

Здоров’я: не варто проводити хірургічне втручання в паховій зоні, в районі статевих органів і всій системи виділення (залоз внутрішньої секреції, товстої кишки, нирок, сечовивідних шляхів).

Що робити, а чого уникати, коли Місяць в знаку зодіаку

Овна

Тельця

Близнюків

Рак

Лева

Діви

Терезів

Стрільця

Козерога

Водолія

Риб

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст