ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Діви: характеристика періоду і поради астрологів на цей час

Місяць в знаку Діви: характеристика періоду і поради астрологів на цей час

Знак Діви відноситься до стихії Землі. Характер знаку відображається і на періоді, коли Місяць перебуває у знаку Діви. З урахуванням характеристики періоду, астрологи дали поради, що краще робити, а чого уникати в цей час.

Місяць в знаку Діви: характеристика періоду

Характер цього знаку зодіаку впливає і на людей, і на Місяць, коли той знаходиться в сузір’ї. Проявляється підвищена увага до деталей і дрібниць. У характері багатьох людей з’являється ретельність у роботі, розбірливість у людях, практичність у повсякденному житті. Характерним являється ясність думок з мінімумом прояву емоцій (відносно), але можливе «зациклення» на дрібницях.

Місяць в знаку Діви: поради астрологів на цей час, що робити

Астрологи рекомендують певні речі, які найбільш сприятливі на період, коли Місяць в Діві. На їх думку цей період сприятливий, щоб вирішувати проблеми, які стосуються способу життя, здоров’я, харчування, гігієни і фізичних навантажень.

Місяць в Діві – чудовий час для лікування захворювань шкіри, для косметологічних процедур і початку дієти – особливо, якщо Місяць у спадаючій фазі. Для краси добре робити стрижку, де потрібна форма – вона на довго збереже її, тому що волосся росте повільніше.

Робота буде гарно виходити та, яка потребує зосередженості, посидючості, терплячості. Добре працювати на присадибній ділянці або приділити час кімнатним рослинам.

Гарний час для ділової сфери, наукової, інтелектуальної роботи, навчання, підвищення кваліфікації, оформлення фінансових документів.

Добре проводити генеральне прибирання домівки і робочого місця.

Як впливає на здоров’я Місяць в знаку Діви та що краще не робити

Астрологи застерігають від хірургічного втручання в області ШКТ. Потрібно уважно стежити за своїм харчуванням: за кількістю і якістю продуктів. Адже шлунок дуже чутливий в цей час і одразу реагує на неякісне харчування.

Різноманітні заходи, святкування, гучні вечірки краще перенести на інший час, тому що під впливом характеру Діви вони можуть бути нудними і нецікавими.

Характеристика періоду, коли Місяць в знаку

Овна

Тельця

Близнюків

Рак

Лева

Терезів

Скорпіона

Стрільця

Козерога

Водолія

Риб

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст