ГоловнаАстрологіяЯк завоювати чоловіка Тельця представницям кожного знаку Зодіаку?

Як завоювати чоловіка Тельця представницям кожного знаку Зодіаку?

Завоювати чоловіка Тельця дуже непросто, тому що він дуже вибагливо ставиться до своєї другої половинки і як це зробити представницям кожного знаку Зодіаку розповіли астрологи. Вони поділилися, як привернути увагу Тельця, і які якості повинні бути в його обраниці. Звичайно, ці поради складені, зважаючи на загальні характеристики, які притаманні певному знаку Зодіаку. Отже, якщо ваш обранець – Телець, варто прислухатися до порад, які допоможуть створювати гармонійне і щасливе спільне життя.

Якості характеру Тельця чоловікаЯкі якості характеру можуть привернути увагу і допоможуть завоювати чоловіка Тельця

Чоловіки, які народилися під знаком Телець, досить вибагливі до своєї партнерки. Вони починають вибудовувати свої стосунки лише с такою жінкою, яка відповідає його ідеалам. І йому байдуже до думки оточуючих.

Жінка, яка хоче пов’язати свою долю з чоловіком цього знаку Зодіаку, повинна бути готовою до того, що романтики у таких стосунках буде не багато, але Телець чоловік буде проявляти до своєї обраниці повагу, порядність, надійність і цілковиту підтримку.

Щоб привернути увагу Тельця чоловіка, жінка повинна мати певні якості

Зовнішній вигляд

Чоловік Телець обожнює гарних і доглянутих жінок. Їм подобається, коли на його обраницю звертають увагу інші чоловіки – це тішить його самолюбство. І тут супутниця чоловіка-Тельця повинна триматися золотої середини: він не любить неохайних і недоглянутих жінок, але й терпіти не може, якщо весь час приділяється зовнішності.

Телець любить природність в жінці. Тому слід зважено підходити до вибору макіяжу і його кількості. Такого чоловіка може відштовхнути неприродна жіноча краса, досягнута за допомогою пластичних операцій.

Тельцю подобається жіночність

Увагу чоловіка Тельця привертають жінки, які несуть ніжність, мають лагідну вдачу і легкий характер. Які без надриву передають правління чоловіку-Тельцю і готові сховатися за його плечима. Тельцю подобаються ті, хто потребує захисту і покровительства. Такий чоловік ніколи не пов’яже свою долю з владною і сильною жінкою. Не кажучи вже про вульгарну дівчину.

За характером – Телець врівноважений чоловік, тому прояви агресії з боку його другої половинки просто неприпустимі.

Інтелект

Чоловік Телець віддає перевагу освіченим жінкам, які мають гарні знання і люблять читати, пізнавати щось нове. Телець не буде спілкуватися з дівчиною, з якою немає про що поговорити, яка не вміє підтримати бесіду. Тельцю цікаве спілкування не лише на побутові теми, а інтелектуальні розмови. Тому обраниця Тельця має широкий світогляд, знає багато цікавого і незвичайного. При цьому Телець чоловік ціную стриманість і терпіти не може надмірної балакучості.

Обраниця Тельця – господиня

Знаку Телець притаманні практичність і економність. Інколи навіть може здатися, що люди цього знаку жадібні. Але це не зовсім вірно, тому що Телець цінує затишок і комфорт. Але не вважає за потрібно витрачати зайві кошти там, де можна зекономити.

Друга половинка Тельця повинна мати сході риси характеру. Вона повинна створювати домашній затишок і вміти смачено готувати.

Сексуальність

Телець вважається одним із знаків Зодіаку, який обожнює секс. Але він дуже розбірливий у виборі партнерки.

Щоб завоювати чоловіка Тельця, жінка повинна стати пристрасною коханкою і бути готовою до експериментів в ліжку. Але все це тільки після того, якщо вже налагодилися певні романтичні стосунки. Астрологи рекомендують дівчатам відразу після знайомства бути для Тельця певний час неприступною фортецею.

Який характер жінки імпонує чоловіку Тельцю?

Тельцю скоріше за все сподобається жінка проста, добра і зрозуміла. Адже Телець не любить хитрощі, інтриги і недоговорені речі. Душа і серце Тельця чоловіка відкриється для щирої дівчини, яка вміє співчувати і допомагати тим, хто цього потребує.

Телець чоловік, хлопець - як привернути його увагу?Як завоювати чоловіка Тельця представницям кожного знаку Зодіаку і як краще діяти?

Намагаючись завоювати чоловіка-Тельця, жінка повинна враховувати свій астрологічний гороскоп. Залежно від знаку Зодіаку потрібно діяти відповідним чином

Овен-жінка і чоловік Телець

Представниця Овна, завдяки своїй активності і життєлюбності, може прихилити серце Тельця. Важливо не демонструвати йому свою зайву емоційність. Якщо Овен-жінка бажає прожити з Тельцем довге життя, їй достаньо  стримувати свій запал і амбіції. Астрологи вважають, що за таких умов можливий тривалий  союз жінка Овен і Телець чоловік.

Особливості характеру жінки Овна за роком народження

Телець і Телець

Астрологи  вважають, що Тельцю жінці не знадобиться багато зусиль, щоб завоювати Тельця чоловіка. Тому що ніхто із знаків Зодіаку не зможе викликати в Тельці більше захоплення і ніхто на зачарує так, як це зробить жінка-Телець. Адже у них багато спільного, вони розуміють одне одного з півслова, з одного погляду.

Єдиною, що може стати на заваді щасливому союзу – впертість, яка притаманна Тельцю і проявляється і в жінки, і в чоловіка. Тому, якщо ви Телець і ваш обранець цього ж знаку, потрібно навчитися знаходити компроміс, поступатися одне одному. І тоді ваш союз може бути ідеальним.

Телець-жінка: цікаві факти про характер, особисте життя і стосунки

Близнюки жінка і Телець чоловік

Цей союз майже неможливий через майже антагоністичність характеру цих знаків Зодіаку. Представницям Близнюків практично неможливо завоювати чоловіка Тельця, тому що доведеться практично повністю змінитися. За характером представниці повітряної стихії легковажні, балакучі і рухливі, що дратує повільного і врівноваженого Тельця. Між ними можливі тільки швидкоплинні романи, після яких Близнюки зникають, а Тельці впадають у відчай.

Секрети жіночого характеру представниць знаку Зодіаку Близнюки

Як завоювати чоловіка Тельця представниці знаку Зодіаку Рак

Прекрасні представниці зодіакального знаку Рак, приваблюють Тельця чоловіка своєю чуттєвістю. Жінки цього знаку легко розуміють чоловіка-Тельця, тому що вони хочуть одного й того ж. Жінці, народженій під знаком Рака, достатньо тільки переконати Тельця чоловіка в серйозності своїх намірів і в бажанні мати велику і міцну сім’ю. Обидва ці знаки об’єднує прагнення створити сім’ю і забезпечувати всім рідним щасливе, комфортне і безпечне життя.

Знак Зодіаку Рак: цікаві факти та характеристика

Лев-жінка і Телець чоловік

Представниці знаку Лев – це королівські особи, які люблять розкіш. А знак Тельця не сприймає такий спосіб життя, непотрібні витрати йому не по душі. Він не готовий поступатися своїми принципами – жити економно, і це доведеться зробити жінці. Привернути увагу Тельця чоловіка і звабити його Левиці буде легко – зазвичай вона доглянута жінка, яка має шикарний вигляд. Але утримати його для серйозних стосунків жінка Лев зможе, тільки знизивши свої вимоги.

Лев-жінка: особливості характеру, сильні сторони і недоліки представниць знаку Лева

Діва жінка і чоловік Телець

Досить міцний союз може скластися між цими двома знаками Зодіаку. Адже в них є основа для спільного життя – практичність. Діва може привернути увагу Тельця хлопця своєю раціональністю і чесністю, відповідальністю. Щоб завоювати чоловіка Тельця представницям Діви треба більше показувати своє вміння вести господарство і менше мріяти.

Цікаві факти про знак Зодіаку Діва

Терези жінка і Телець чоловік

Астрологи вважають, що представницям Терезів, щоб закохати в себе Тельця, потрібно просто бути собою. За природою Терези – жіночні і милі, мають приємну і доглянуту зовнішність, що і приваблює Тельця чоловіка. Спочатку він і не здогадується, що за цією м’якістю ховається диктатор. Жінці Терезам допоможуть хитрощі: непомітний макіяж, більше піддатливості і «слабкість» в його присутності.

Терези-жінка: особливості характеру, здоров’я, що їм подобається

Скорпіон жінка і чоловік Телець

У представниць Скорпіона є все, щоб завоювати і утримати Тельця – загадковість, сексуальність, інтуїція. Не варто тільки діяти приховано, як це люблять робити Скорпіони – хлопець цього не пробачить

Цікаві факти про знак Зодіаку  Скорпіона

Стрілець жінка і Телець чоловік

Неймовірний, але можливий союз – Стрілець жінка і Телець чоловік, тому що це абсолютно протилежні знаки. Поєднати їх в союз  під силу тільки почуттю гумору та сексуальній пристрасті. Стрілець жінка зможе привернути увагу Тельця чоловіка, якщо проявить лагідність, ніжність і повагу.

Козерог жінка і чоловік Телець

Дуже перспективним може бути союз цих двох знаків. Якщо ви Козерог жінка і хочете завоювати чоловіка Тельця, потрібно не намагатися змінити свого обранця. Його приваблює в представницях Козерога їх стриманість і практичність.

Козеріг жінка, її характер, сильні та слабкі сторони, особисте життя і здоров’я

Водолій жінка і Телець чоловік

Астрологи вважають, що для більшості представниць знаку Водолія – чоловік Телець – це ідеал. Водолій може зацікавити Тельця загадковістю і неординарністю. Головне, що слід показати, – це діловитість і вміння розпоряджатися грошима.

Водолій: що дратує і чого терпіти не може цей знак Зодіаку

Як завоювати чоловіка Тельця представницям знаку Зодіаку Риби

Ці два знаки Зодіаку можуть мати міцний і тривалий союз. В Рибах Телець побачить ті риси, які його на залишать байдужим: ніжність і поступливість. Вони викликають у Тельця бажання завойовувати, опікати і оточувати турботою представниць знаку Риби. Проявивши свої кулінарні здібності, Рибам вдасться зачарувати Тельця чоловіка повністю.

Риби-жінки, які вони?

Чоловік Телець – великий власник і ревнивець. Тому, якщо ви хочете завоювати чоловіка Тельця, то представницям кожного знаку Зодіаку потрібно назавжди забути навіть про нічого не значущий флірт. Інакше доведеться випробувати на собі силу гніву Тельця, в якому він страшний.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст