Знак Зодіаку Рак: цікаві факти та характеристика

Астрологи часто вважають представників знаку Рака самими загадковими. Період народження людей під сузір’ям Рака з 21 червня до 22 липня. Досить часто описи цього знаку різняться, містячи іноді протилежні характеристики через покровительство Місяця.

Покровитель Рака: Місяць

Стихія: вода.

Цікаві факти про Рака

Факт 1

Люди народжені під знаком Раку залежать від фаз Місяця, як вода. Це означає, що в різний час у них виявляються різні якості, але якщо придивитися, то можна помітити деяку циклічність цих змін. Тому Ракам в першу чергу необхідно стежити за місячним календарем.

Факт 2

Раки завжди залишаються нерозгаданою таємницею, причому абсолютно для всіх. За виключенням, можливо, себе. Вони живуть за принципом: все тримати в собі. Тому справжні почуття і їх глибина виявляються майже зовсім невідомими оточуючим.

Факт 3

Раки дуже чутливі люди, багато представників цього сузір’я являються емпатами. Їх почуття дуже легко зачепити, тому Раки все тримають в собі, мало кому довіряючи. Всі кроки і дії представників Раку направлені, щоб вберегти себе і своїх близьких.

Факт 4

Почуття і емоції Рака майже напряму впливають на їх фізичний стан. В першу чергу в них може страждати травлення, слабкою вважається і лімфатична система.

Факт 5

Раки – чудові сім’янини, найкраще вони почуваються у колі родини. Раки нерідко виявляються найбільш прив’язаними до рідної домівки і до батьків. Ці підопічні Місяця і самі стають прекрасними батьками.

Факт 6

Раки вміють досягати своєї мети, отримувати бажане. Проте роблять це вони достатньо повільно: з одного боку це рятує від краху і великої кількості помилок, з іншого – вони позбавляють себе великої кількості переживань.

Факт 7

Представники Раку дорожать своїм минулим. Як мінімум, вони використовують його для набуття досвіду. Астрологи вважають, що саме минуле має великий вплив на формування характеру, звичок і схильності Раку.

Факт 8

Люди, народжені під знаком Рака, дуже запасливі. В цьому їх може випереджати тільки Тілець. Природна обережність і вміння тримати здобуте в руках у Раків настільки очевидні, що часом можна тільки позаздрити. Це дозволяє їм створювати хорошу матеріальну базу для сім’ї.

Факт 9

Для цього знаку характерна певна консервативність, вони мають сталі звички, які неохоче змінюють під впливом зовнішніх факторів чи внутрішньої трансформації.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст