ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2022 Лева за роком народження

Прийдешній рік проходить під покровительством тотемної тварини водяного Тигра. Східний гороскоп на 2022 рік для знаку зодіаку Лева дає прогноз за роком народження тотемної тварини: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака та Свиня. Даний астропрогноз вказує на тенденції року для Лева

Лев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік ЩураЛев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Щура

Лев, рік народження якого роки Щура, має більше займатися домом і сім’єю. Але при цьому треба звернути увагу на нові ідеї і творчі проекти. Прийдешній 2022 рік допоможе розкрити ті здібності, які «спали» всередині довгий час. Перешкод для досягнення цілей в Лева – Щура не очікується, тому нічого не відкладайте «на потім». Можлива поява на світ першої чи чергової дитини.

Східний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік БикаСхідний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік Бика

 

Гороскоп на 2022 рік передбачає для Лева активний період: доведеться обертатися в суспільстві, як білка в колесі. Дивно, але ви від цього тільки накопичите енергію, станете ініціативнішим і успішнішим. Східний гороскоп радить Леву тримати удачу за хвіст – вона супроводжуватиме вас всюди. Інтуїція підкаже, як поводитися з людьми, щоб уникнути розчарувань та образ.

Східний гороскоп 2022 Лева, хто народився в рік ТиграСхідний гороскоп 2022 Лева, хто народився в рік Тигра

Якщо рік народження Лева випадає на рік Тигра, то вам варто частіше вибиратися на природу та відпочивати. Особливо, якщо ви займаєте керівну позицію, активно займаєтеся роботою. Можна відвідати місце, де давно не бували. Така подорож наповнить душу Лева-Тигра гармонією та зарядять позитивною енергією. У 2022 році багато хто з представників знаку зодіаку Лев, року народження в рік Тигра, відкриє свій бізнес, пов’язаний з сільським господарством або тваринництвом.

Лев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Кролика (Кота)Лев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Кролика (Кота)

Позитивний астропрогноз  на 2022 рік має Лев, народжений в рік Кролика (Кота). Вам нічого не завадить створити умови для успішної роботи та щасливого особистого життя. Для цього у вас є всі передумови, тому не знижуйте ділову хватку. Вам потрібно слідувати плану і спиратися на досвід. Східний гороскоп на 2022 рік радить Леву орієнтуватись на свої творчі резерви. Ви зможете отримати результат у індустрії моди або стати ресторатором.

Східний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік ДраконаСхідний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік Дракона

Леву, що з’явилося на світ у рік Дракона, слід налаштуватися на роботу. Але займатися справами треба із задоволенням, щоб отримати фінансовий результат. Особливо вдалим для знаку зодіаку Лев року Дракона, буде квітень 2022 року. І не лише для співпраці та подорожей, а й для зміни зовнішнього образу. Геніальні ідеї бажано тримати «під замком» і не ділитися з оточуючими – таємниці відкриваються лише довіреним людям.

Східний гороскоп 2022 Лева, який народився в рік ЗміїСхідний гороскоп 2022 Лева, який народився в рік Змії

Деякі представники самотнього Лева, який народився в рік Змії, можуть зустріти свою другу половинку під час святкування Нового 2022 року. Східний гороскоп на 2022 рік обіцяє Леву успіх в сімейному житті. Гармонійні стосунки з чоловіком дадуть такий заряд, що решта справ буде реалізовуватися, ніби само по собі. Іншим Левам року Змії пощастить у робочій сфері, можливе просування кар’єрними сходами. Тобто для представників цього знаку зодіаку по року народження обов’язково пощастить в якійсь сфері життя.

Лев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік КіньЛев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Коня

Позитивний астропрогноз є і для Лева, хто за роком народження – Кінь. У 2022 році ви можете розраховувати на приємні сюрпризи долі. Їх буде незліченна кількість, тому готуйтеся до розкішного свята життя. Є шанс стати спадкоємцем багатого майна чи житла. Головне, відразу ж застрахуйте квартиру чи будинок, є ймовірність підпалу, крадіжки чи навмисного обману.

Східний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік Баран (Коза, Вівця)Східний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік Баран (Коза, Вівця)

Хороші перспективи відкриває східний гороскоп 2022 для Лева, рік народження якого в рік Барану (Кози, Вівці) – на вас чекає кар’єрний зліт і фінансовий успіх. Висока ймовірність, що ви обіймете керівну посаду, що зміцнить статус у суспільстві. У любовній сфері теж будуть зміни на краще. Але для цього не варто у травні відмовлятися від подорожі за кордон. Леву-Вівці (Козі) треба бути вкрай обережним у липні.

Східний гороскоп 2022 Лева, який народився в рік МавпиСхідний гороскоп 2022 Лева, який народився в рік Мавпи

На думку астрологів, всі мрії здійсняться у Лева, народженого в рік Мавпи. Це може бути житло, якого ви хотіли, чи ви зможете відкрити власний бізнес, який давно обдумували. І тут все складається вдало. На роботі – нова посада, а фінансове становище вище за середнє. У 2022 році є шанс зустріти кохану людину. Тільки не шкодуйте часу на того, хто вам дорогий і близький.

Лев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік ПівняЛев: Східний гороскоп 2022 за роком народження – рік Півня

Східний гороскоп на 2022 рік передбачає, що Леву, який з’явився на світ в рік Півня, доведеться багато метушитися та їздити. Така підвищена активність буде пов’язана з роботою, грошима та особистим життям. Вам буде потрібно вчитися, підвищувати кваліфікацію та зав’язувати перспективні знайомства. Важливо, щоб Лев Півень ні в чому не заплутався, цінував кожен день свого життя. У січні прийдешнього року зможете вигідно купити чи продати житло.

Східний гороскоп 2022 Лева, який народився в рік СобакиСхідний гороскоп 2022 Лева, який народився в рік Собаки

Леву, року народження тотемної тварини Собаки, доведеться працювати в прискореному темпі. Натомість у липні отримаєте все, про що довго мріяли. Це стосується нової посади, фінансів та сімейних питань. Іноді доведеться пливти за течією, але це також грамотний підхід у реалізації важливих справ. Головне, не поспішайте і будьте в усьому максимально пильні.

Східний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік Свині (Кабана)Східний гороскоп 2022 Лева за роком народження – рік Свині (Кабана)

Для Лева, поява якого на цей світ відбувалася в рік Кабана (Свині), східний гороскоп 2022 передбачає благополучний період у різних сферах. Все складеться так, як ви навіть не уявляли. Тільки будьте ініціативнішими, особливо, якщо питання стосується відряджень за кордон. Лев-Свиня (Кабан) отримає позитивні емоції далеко від дому. Але не втрачайте здоровий глузд і розважливість, щоб не проґавити перспективних пропозицій.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст