ГоловнаАрхів АстрологіяКитайський Новий рік 2022: дата, тотемна тварина року і які традиції святкування

Китайський Новий рік 2022: дата, тотемна тварина року і які традиції святкування

В західну культуру впевнено входять традиції сходу. Після настання китайського нового року настає період, коли можна створювати карту бажань (дошку візуалізації мрій) – потужний інструмент для досягнення мети. Тому важливо знати, коли настає Китайський Новий рік 2022 (дата), яка тотемна тварина року опікується всіма подіями і які традиції святкування існують в Китаї

Точна дата, коли настає Китайський Новий рік 2022 і яка тотемна тварина цього року

Новий рік в західній культурі і східній має різні дати. Ми звикли відзначати це свято в один й той самий день, а саме 31 грудня. Східний календар рахує відлік за місячним календарем. Відповідно, дата Нового року кожен раз інша.

У 2022 році китайський Новий рік припадає на 1 лютого.

Саме з цієї дати новий покровитель року – чорний водяний тигр бере всі справи під свою опіку.

Східний гороскоп характеризує тотемну тварину року – Тигра, як кмітливого, винахідливого, різнобічного покровителя.

Важливий вплив на події, які відбуваються, має не тільки тотемна тварина, але й стихія, до якої вона належить. В східному гороскопі названо 5 таких стихій. Кожна з них царює протягом двох років.

Стихії східного гороскопу

  • вода;
  • дерево;
  • вогонь;
  • земля;
  • метал.

Кожна стихія має свій колір.

Колір стихії за східним гороскопом

  • водачорний колір
  • деревозелений
  • вогоньчервоний
  • земляжовтий
  • металбілий.

Прийдешній 2022 рік – рік чорного водяного Тигра.

Китайський Новий рік 2022: традиції святкування

В китайській культурі святкування нового року традиційно відбувається в родині. Ця давня традиція допомагає зберегти і передавати з покоління в покоління мудрість і важливість підтримувати родинні зв’язки.

В святкові новорічні дні на столі обов’язково повинні бути мандарини й апельсини. Ці фрукти даруютьть, коли в гості завітає родич. Такий подарунок вказує на побажання добробуту і злагоди.

Не менш цікава традиція – на китайський Новий рік прийнято запускати феєрверки. І в цій сфері відбуваються грандіозні шоу, які вражають своїм масштабом.

Китайський Новий рік 2022: коли створювати карту бажань (дошку візуалізації мрій)

Неймовірно потужний інструмент, який допомагає досягти своєї мети – карта бажань, створюється також з прив’язкою до китайського нового року.

Ідеальний час для створення дошки візуалізації мрій – перший тиждень нового року. У 2022 році найкращі дні для створення карти бажань з 2 по 9 лютого. До цієї події слід ретельно підготуватися.

Якщо ж так сталося, і в цей час дошка не була зроблена, її можна створити й в інші періоди, про що розповідає стаття «Карта бажань». В цій публікації можна знайти правила створення і приклади картинок і текстів, які стануть в пригоді.

Щоб мрії збувалися: як правильно створити карту бажань

Східний гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку за роком народження

В китайській культурі, тотемна тварина Тигр вважається символом сили і хоробрості, що виганяє зло і негатив. Рік Тигра вважається гарним роком, коли можна почуватися впевнено і стабільно.

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст