ГоловнаЗдоров’яКоронавірус, огляд ефективності існуючих вакцин від COVID-19

Коронавірус, огляд ефективності існуючих вакцин від COVID-19

Коронавірус охопив планету другою хвилею пандемії. Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила звіт, який стосується виявленню джерела походження вірусу, що спровокував пандемію COVID-19. Компанії-виробники оприлюднили інформацію щодо своєї продукції і огляд ефективності існуючих вакцин від COVID-19 допоможе краще розуміти ситуацію з вакцинацією населення у світі. Що стосується України, в даному огляді є вакцини, які можуть бути завезені для щеплення українців. Фахівці закликають тримати соціальну дистанцію, носити маски і регулярно мити руки. Тобто виконувати всі правила, які допоможуть мінімізувати ризики захворіти на коронавірус.

Короткий огляд ефективності деяких існуючих вакцин від COVID-19

Даний огляд ефективності надає коротку інформацію, отриману з відкритих джерел виробників. Але ці знання допоможуть краще розуміти можливості науки на даному етапі у боротьбі з коронавірусом.

Вакцина Pfizer/BioNTech показала високу ефективність в попередніх випробуваннях на підлітках

Щеплення проти коронавірусу від фармацевтичних компаній Pfizer та BioNTech продемонструвало 100-відсоткову ефективність у попередніх клінічних випробуваннях на дітях віком 12-15 років. Про це повідомляється у пресрелізі на сайті компанії Pfizer.

Вакцина AstraZeneca отримала нове ім’я

Шведсько-британська фармацевтична компанія AstraZeneca перейменувала свою вакцину від коронавірусу: якщо раніше вона називалася COVID-19 Vaccine AstraZeneca, то тепер має ім’я Vaxzevria. Про це йдеться на сайті Агенства медичних продуктів Швеції.

Коронавірус: огляд ефективності деяких існуючих вакцин Moderna

Послідовність РНК вакцини Moderna опублікували у відкритому доступі

Група вчених зі Стенфордського університету відновила послідовність мРНК вакцини проти коронавірусу Moderna. Результати роботи вони опублікували на сайті GitHub.

Більш детально ознайомитися з оглядом можна на сторінці сайту про науку і наукові відкриття.

Коронавірус: відповіді на поширені запитання

Що робити, щоб малеча не боялася захисних масок

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст