ГоловнаЗдоров’яЩо робити, коли пітніють окуляри і як правильно носити захисну маску від...

Коли носиш маску від коронавірусу, часто окуляри пітніють. І тоді виникає питання, що робити, щоб прибрати цю проблему і запітнілі лінзи окулярів не заважали дивитися. Існує кілька способів, щоб позбутися запотівання окулярів. Також, корисні поради, як правильно носити захисну маску від коронавірусу з окулярами, допоможуть позбутися цього некомфортного стану.

Господарське мило допоможе позбутися запотівання окулярів під час носіння маски

По-перше, існують спеціальні засоби, обробкою якими скло окулярів не буде пітніти. Про них треба запитувати в оптиках. Також існують розчини для дайверів, і вони цілком підійдуть для оптичних лінз.

Але існує народний спосіб з господарським милом. Коли пітніють окуляри, на внутрішню сторону скла наносимо сіточку милом. Потім беремо паперову серветку або спеціальні серветки для окулярів, і протираємо.

Що робити, коли окуляри пітніють: можна скористатися мильним розчином

Можна приготувати мильний розчин з твердого або рідкого мила. Навіть, можна скористатися рідиною для миття посуду.

Готовий мильний розчин губкою треба нанести на лінзу окулярів і дати йому висохнути. Після чого скельця окулярів треба протерти серветкою з мікрофібри. Така проста процедура допоможе зменшити ситуацію, коли пітніють окуляри під час носіння їх із захисною маскою.

Як правильно носити захисну маску від коронавірусу з окулярами, щоб вони не пітніли

Захисна маска – один із важливих елементів, які зменшують ризики розповсюдження хворою загалом, і у тому числі – коронавірусу. Якщо правильно носити захисну маску, тоді проблема, що окуляри пітніють, буде вирішена.

  1. Насамперед потрібно забезпечити, щоб захисна маска – її верхній край, щільно прилягала до носу. Це можна зробити за допомогою гнучкого дроту, який прикріпити на верхній частині маски. А якщо ще трохи перемістити окуляри, щоб вони були трохи далі від очей (нижче по носу) і розташовувалися на масці, то повітря, що видихається, не потраплятиме відразу на скло окулярів. В такому вигляді окуляри пітніють значно менше.
  2. Японці поділилися своїм досвідом, що робити, коли пітніють окуляри. Вони підгинають верхній край маски всередину, роблячи своєрідну кишеню, в яку потрапляє повітря, що видихається. Тобто до окулярів потік вуглекислого газу в такому випадку доходити не повинен. Для цього також можна використовувати згорнуту паперову серветку або тканину: її смужка кладеться під верхнім краєм маски, і повітря не буде досягати лінз.

Ви не можете копіювати текст