ГоловнаЗдоров’яЯк працюють вакцини від COVID-19 (коронавірусу) і на що вони впливають? Відповіді...

Як працюють вакцини від COVID-19 (коронавірусу) і на що вони впливають? Відповіді фахівців, інфографіка

Чергова хвиля пандемії ставить під загрозу здоров’я і життя людей. В Україні достатньо вакцин, щоб людина могла убезпечити себе від тяжкого перебігу хвороби. Як працюють вакцини від  COVID-19 і на що вони впливають? Відповіді фахівців, інфографіка допоможе зрозуміти принцип захисту організму від коронавірусу

Інфографіка, як працюють вакцини від COVID-19 і на що вони впливають?

Хоча про вакцини, як були розроблені, щоб убезпечувати здоров’я і життя людей більше півроку доступні, на жаль, не всі українці роблять собі щеплення. Але це вкрай необхідна процедура. Слід розуміти, що вакцина не дає 100% гарантії, що ви не захворієте не ковід. Але вона допоможе організму боротися з хворобою, забезпечивши більш легкий перебіг. Й шанси не захворіти на COVID-19 у вакцинованих людей значно більше, ніж у тих, хто не зробив собі щеплення.

Інфографіка допоможе зрозуміти, яким чином працює вакцина від COVID-19

Як діяти, щоб вберегтися від COVID-19 (коронавірусу)

Як діяти, щоб вберегтися від коронавірусу, якщо ви користуєтеся громадським транспортом

Запропоновані правила варто виконувати завжди, але особливо ретельно їх треба дотримуватися у періоди підвищеної захворюваності населення (наприклад, епідемія грипу тощо).

Потрібно ретельно мити руки з милом МІНІМУМ 20 секунд після того, як прийшли додому або на роботу. Перебуваючи на робочому місці, мийте руки часто.

Необхідно мити руки з милом мінімум 20 секунд після того, як торкалися поручнів, кнопки у ліфті, грошей. 20 секунд — це достатньо, щоб точно вимити потенційний вірус (повільно рахуйте до 20 під час миття рук про себе).

Мінімізуйте перебування в громадських місцях розважального характеру. Кінотеатри та шопінг можна перенести на інший час.

Як діяти, щоб вберегтися від COVID-19 (коронавірусу), якщо ви ходите на роботу

Нагадаємо COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом.

  • НЕ МОЖНА ходити на роботу, якщо Ви відчули симптоми застуди: кашель, соплі, першіння в горлі, температуру. Необхідно ВІДРАЗУ звернутися до сімейного лікаря.
  • Мінімізуйте контакти з людьми, які мають ознаки застуди або спілкувалися з хворими на коронавірус.
  • Необхідно носити маску. Вона вбереже і оточуючих, і зменшить для вас ризики підхопити цей вірус.
  • Потрібно вживати багато вітамінів і природних антибіотиків — часник, куркума, цибуля. Люди з сильним імунітетом легше переносять будь-яку хворобу.
  • На робочому місці потрібно регулярно протирати стіл, ваші знаряддя праці антисептиком.

Як зробити антисептичний засіб самостійно в домашніх умовах

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!