ГоловнаГосподиняКоронавірус: як зробити антисептичний засіб в домашніх умовах

Поради, як зробити антисептичний засіб в домашніх умовах, можуть стати в пригоді, особливо, коли коронавірус активізувався. Спалах коронавірусу дуже небезпечний через його високу ступінь розповсюдження, відсутність достеменно доведеного методу лікування. Коронавірус має схожі симптоми з грипом, але є і відмінності, про які потрібно знати. Проте існують правила, які допомагають мінімізувати ризики зараження: не збиратися у великих компаній, очищати поверхні, дезінфікувати руки і предмети, провітрювати приміщення. Існують питання, які хвилюють людей, на які медики надали відповіді. Якщо виникла ситуація коли немає знезаражувального засобу, можна зробити антисептичний засіб в домашніх умовах у кількох варіантах. Для цього знадобляться прості складові, які є у кожній аптеці.

Як зробити антисептичний засіб в домашніх умовах варіант 1

Складові

  • медичний спирт 90% – 50 мл;
  • гліцерин – 30 мл;
  • ефірна олія на Ваш смак (апельсинова, грейпфрутова, м’ятна) – 5 крапель

Як приготувати антисептичний засіб

Усі інгредієнти потрібно ретельно перемішати і налити у пляшечку. Ці складові будуть чудово очищати руки: сприт – продезінфікує, гліцерин буде захищати шкіру рук від пересихання. А завдяки наявності ефірної олії, запах спирту буде майже не відчутний.

Коронавірус: як зробити антисептичний засіб варіант 2

Інгредієнти:         

  • спиртова настоянка – 50 мл (настоянка календули, ромашки, чебрецю);
  • ефірна олія чайного дерева – 7 крапель;
  • алое (гель) – 1 столова ложка.

Приготування

Всі складові засобу треба перемішати і налити у пляшечку. Олія чайного дерева добре знезаражує, спирт також має знезаражувальний ефект. Гель алое добре захистить і зволожить шкіру рук.

Як зробити антисептичний засіб варіант 3

Цей варіант знезаражувального засобу також готується на основі аптечної спиртової настоянки. Отже

Інгредієнти

  • вода – 50 мл;
  • спиртова настоянка – 50 мл (настоянка календули, ромашки, чебрецю);
  • гліцерин – 30 мл;
  • ефірна олія – 5 крапель (лимону, лаванди).

Приготування

Як і в попередньому варіанті, всі інгредієнти потрібно перемішати і перелити у зручну ємність. Настоянка спирту буде знищувати мікроби, гліцерин – відомий засіб для пом’якшення шкіри. А ефірна олія надає антисептику приємного аромату.

Такі антисептичні засоби, зроблені самостійно, допоможуть дезінфікувати руки. Якщо цим засобом змочити серветку і протерти поверхню, це також допоможе знищити шкідливі мікроорганізми.

Антисептичні засоби, зроблені своїими роками з використанням ефірних масел і спиртових настоянок, можна використовувати регулярно для дезинфекції.

Ви не можете копіювати текст