ГоловнаГосподиняЯк зберігати продукти без холодильника

Як зберігати продукти без холодильника

В ситуаціях, коли холодильник зламався чи сталася інша ситуація, коли не має можливості правильно зберігати харчі, поради як зберігати продукти без холодильника будуть в нагоді.

Як зберігати без холодильника ковбасу

Щоб ковбаса деякий час могла бути придатною до вживання без зберігання у холодильнику, потрібно скористатися сіллю. Тобто ковбасу потрібно покласти у міцний соляний розчин. Ще один варіант – загорнути ковбасу у вологий рушник, який добре просочений у соляному розчині. Соляний розчин виступить як консервант і добу або навіть дві, Ваша ковбаса буде залишатися їстівною

Перші страви без холодильника

Каструлю з першими або другими стравами потрібно поставити у таз з холодною водою. Через деякий час вода буде грітись, тому періодично її треба замінювати.

Свіжа риба може зберігатись без холодильника короткий термін

Щоб свіжа риба була придатна для харчування без зберігання у холодильнику, потрібно вчинити наступним чином: випотрошити, видалити зябра. Важливо – не мити, а просто обсушити паперовим рушником. Після чого натерти рибу зсередини та ззовні сумішшю молотого перцю і солі та загорнути у марлю. Потім потрібно підвісити рибу на протяг – у такому вигляді свіжа риби може зберігатися декілька днів.

Як зберігати м’ясні продукти без холодильника

Допомогти пережити поломку холодильника, щоб не зіпсувалось м’ясо (птиця), можуть два способи. Потрібно змочити рушник в оцті та загорнути в нього м’ясо. Інший спосіб – залити м’ясо охолодженим кип’яченим молоком, накрити чистим рушником і поставити у прохолодне місце. Продукти можуть зберігатися день-два, не більше.

Яйця без холодильника

Сирі яйця треба змастити смальцем чи шматочками сала, загорнути у папір, скласти у коробку чи іншу ємність та повісити у провітрюваному місці. Варені яйця спокійно можуть зберігатися кулька днів без холодильника.

Щоб молоко зберігалось без холодильника, кип’ятимо

Молоко може добре зберігатися і не скиснути без холодильника, якщо його прокип’ятити. Кип’ячене молоко не скисає протягом кількох днів.

Вершкове масло, як зберігати без холодильника

Щоб зберегти вершкове масло, його потрібно перетопити і скласти у скляний посуд з кришкою. Ще один спосіб – загорнути масло у тканину, яку попередньо замочено у водно-оцтовому розчині. Спосіб зберігання вершкового масла без холодильника у спеку – порізати масло невеликими шматочками і скласти у скляну банку. Потім залити підсоленою водою у пропорції на 1 л води 1 столова ложка солі.

Продукти, які не можна зберігати без холодильника більше, ніж пару годин:

  • морепродукти,
  • салати з майонезом чи сметаною,
  • торти,
  • тістечка з кремом.

Всі м’ясні та рибні продукти перед вживанням повинні пройти гарну термічну обробку. А краще – зберігати продукти так, як це належить. Ці способи зберігання продуктів без холодильника згодяться на крайній випадок.

Які продукти не варто зберігати в холодильнику? 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст