Посадка під зиму овочів допоможе мати перші сходи на кілька тижнів раніше, ніж весняне висівання. Озимі посадки мають свої особливості для кожної рослини. Поради аграріїв відкриють деякі секрети посадки під зиму насіння. Керуючись багатолітнім досвідом, городники радять прислухатися до своїх порад і тоді озимі посадки можна провести вчасно і правильно.
Озимі посадки буряка і моркви мають свої особливості
Досвідчені городники радять проводити озимі посадки, враховуючи сприятливі дні згідно порад місячного календаря городників на відповідний період.
Буряк важливо висівати після підмерзання верхнього шару ґрунту. Між рядками потрібно залишати не менше 20 см. Для підживлення посіви буряка потребують торф і перегній.
Морква для гарного врожаю потребує плодючий, але кислий грунт. Цей овоч боїться бур’янів, тому важливо регулярно очищувати грядки після сходів. Висівати під зиму моркву потрібно пізньою осінню. Варто звірятися з порадами місячного календаря на жовтень і листопад 2019 року.
Озимі посадки зелені та редису з редькою
Щоб навесні мати на своєму столі корисну, соковиту зелень, їх озимі посадки потрібно проводити у суху землю. Досвідчені городники радять у такий грунт висаджувати петрушку, селеру. При цьому грунт повинен бути трохи промерзлим. Зверху озимі посадки важливо присипати пухкою землею або перегноєм.
Редис і редька не потребують гарного освітлення, вони досить невибагливі до ґрунту. Тому їх можна висівати у затемнених куточках Вашого городу і у садку біля кущів.
Озимі посадки мають свої секрети, дотримуючись яких, можна отримати гарні сходи навесні.