ГоловнаПсихологіяКарта Бажань 2024: коли робити, щоб дошка візуалізації мрій працювала?

Карта Бажань 2024: коли робити, щоб дошка візуалізації мрій працювала?

Щоб наші мрії збувались, робимо їх візуалізацію і в цьому нам допоможе карта бажань 2024. Дана стаття розповідає, коли можна робити і який найкращий час для створення, щоб наша дошка візуалізації мрій працювала? Що слід знати, щоб правильно формулювати посил Всесвіту і він був дієвим? Корисні поради фахівців допоможуть в підготовці до створення карти бажань.

Що таке дошка візуалізації мрій або карта бажань?

Дошка бажань або мрія — це колаж (набір фотографій, тексту, значків), де всі зображення або текст допомагають викликати позитивні емоції, почуття або мотивацію для досягнення мети або успіху в житті бізнесі. Карта бажань формує прагнення кращого життя і являється мотивацією докладати зусилля. А як відомо, Всесвіт відгукується на наші прохання, якщо ми щось робимо для їх втілення.

Деякі люди сприймають карту бажань як магічну картинку, а хтось – як психологічний метод. Й одні, й інші праві і ось чому. У формулюваннях до карти бажань (її секторів) досить часто присутнє звернення до Всесвіту через призму своєї життєвої ситуації. І таке звернення часто спрацьовую. Що ж це, як не магія? Психологи стверджують, що маючи «відображену» мрію, людина і на свідомому рівні, і на підсвідомому, програмує себе на успіх. І часто його досягає. Тобто психологічний метод мотивації через візуалізацію працює.

Важливе правило при створенні дошки візуалізації мрій – всі бажання та прагнення повинні бути реалістичними. Також, слід докладати зусилля, щоб записана в певний сектор мрія здійснилася.

Більш детальні покрокові рекомендації по створенню карти бажань з прикладами картинок та прикладами текстів для дошки візуалізації мрій можна почитати за посиланням в кінці статті.

Найкращий час і коли ще можна робити карту бажань у 2024 році, щоб дошка візуалізації мрій працювала?

Філософія візуалізації мрій базує східний календар. Найкращий час для створення карти бажань – Молодик і перший тиждень після настання китайського нового року. Якщо так склалося, що ви не встигли чи були не готові цей період, не треба засмучуватися і чекати цілий рік. Дошку візуалізації мрій можна створювати кожного місяця на Молодика і тиждень потому на зростаючий Місяць.

Китайський новий 2024 рік відзначається 10 лютого. Це рік зеленого дерев’яного дракона.

Ідеальний час для створення карти бажань 2024 – 10 лютого й весь наступний тиждень.

Також гарний період з 11 по 16 лютого – зростаюча фаза Місяця.

Цей період – найкращий час, коли створення карти бажань може мати додаткову, містичну силу – так вважають езотерики.

Сприятливі періоди по місяцях протягом 2024 року:

  • березень: з 10 по 17 березня;
  • квітень: з 8 по 15 квітня;
  • травень: з 8 по 15 травня;
  • червень: з 6 по 14 червня;
  • липень: з 6 по 14 липня;
  • серпень: з 4 по 12 серпня;
  • вересень: з 3 по 11 вересня;
  • жовтень: з 2 по 10 жовтня;
  • листопад: з 1 по 9 листопада;
  • грудень: з 1 по 8 грудня, 31 грудня 2024 року по 6 січня 2025 року.

Перша дата, яка вказана – це дата Молодика.

Календар місячних фаз на 2024 рік можна завантажити на свій пристрій.

Завантажити місячний календар 2024 на кожен день року

Місячний календар 2024 на кожний день 2024

Місячний календар 2024 на кожний день. Всі фази місяця 2024 Молодик, Повня, чверті місяця

Карта Бажань 2024: як правильно підбирати малюнки, на що звертати увагу? Корисні поради

Перед тим, як створювати карту бажань, слід підготуватися до самого процесу. Детально, як і що робити описано за посиланням наприкінці цієї статті.

Корисні поради, як підбирати малюнки для колажу

В згаданій статті детально розповідається, на що звертати увагу, підбираючи малюнок та наведені деякі приклади, де шукати цікаві картинки. Звертаємо увагу не певні важливі правила щодо малюнків для карти бажань

Слід придбати декілька різних журналів (може знадобитися з – 5 штук). Рекомендується купувати нові для вас журнали, а не ті, які ви звикли читати. Це важливо, щоб ви вийшли за межі звичного, із своєї зони комфорту.

Журнали слід просто гортати, тільки розглядаючи картинки (не читати тексти!) – зараз не час для читання. Перегляньте кожен журнал один раз, а потім поверніться і виріжте фотографії, які вас привабили чимось.

Наступний крок – розкласти вирізані картинки й подивитися на них під різними кутами — проведіть з цими відображеннями ймовірних ваших мрій деякий час. Переставляйте їхній порядок, ходіть навколо столу, дивлячись на них.

Запишіть потенційні дії (думки) на основі зображень. Це можуть бути життєві можливості або те, що відображає вашу мету, те чого ви прагнете. Подумайте про життєві якості, зображені на вибраних вами фотографіях, або про дії та пункти призначення, які ви хочете досягти.

Коментарі фахівця про карту бажань:

“Це не список бажань, куди ви поміщаєте зображення сумочки Coach”, – підкреслив Шварц. Натомість ідея полягає в тому, щоб використовувати зображення, які нагадують вам про те, чого ви хочете досягти. “Візуальні нагадування справді мають вирішальне значення. Зображення викликають почуття, почуття — це причини, через які ми змінюємо своє життя, причини, через які ми змінюємо поведінку».

Джойс Шварц, підприємець, автор бестселера «Дошка візуалізації», опублікованого видавництвом Harper Collins у 2009 році. Шварц також є консультантом з нових засобів масової інформації та займається навчанням сертифікованих тренерів Vision Board по всьому світу.

Не менш важливо правильно формулювати тексти своїх побажань.

Докладно про тексти, як їх формулювати, приклади малюнків і схема як розташовувати сектори на карті Бажань за посиланням:

Щоб мрії збувалися: як правильно створити карту бажань

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст