ГоловнаПсихологіяЯк працюють афірмації, текст афірмацій на кохання з коментарями та коротким поясненням

Щоб афірмації дійсно залучали позитивні зміни, потрібно слідувати певним правилам написання та застосування. Як же працюють афірмації? Розібратися допоможе текст афірмацій на кохання з коментарями та коротким поясненням. Ці афірмації можна використовувати

Як працюють афірмації та які основні правила написання тексту?

Афірмації – це позитивні стверджувальні вирази, які змінюють мислення людини, її сприйняття життя, світу та Всесвіту.  Але в чому суть афірмацій? Як працюють афірмації? В чому полягає суть їх застосування?

Позитивні думкоформи використовувати для покращення свого життя почала Луїза Хей. Текст афірмації повинен бути коротким, змістовним й передавати те, що ви хочете бачити у своєму житті. Дехто може сказати, що не вірить таким навіюванням. Але навіть психологи погоджуються – щоденні повторення позитивного тексту допомагають людині повірити в себе, свої сили й цим самим залучати більше позитиву у свої життя. Що, своєю чергою, трансформує все навколо і врешті решт людина отримує бажане. Ось таким чином і працюють афірмації. Проте є дуже важливе правило – треба вірити в те, що ви промовляєте, докладати зусиль у свою віру в краще і тоді Всесвіт відгукнеться.

Якщо простими словами, то коли ми промовляємо афірмацію, то ми фактично змінюємо сумнівні чи навіть негативні внутрішні налаштування та переконання на протилежні – позитивні, які демонструють впевненість. Завдяки чому ми посилаємо у Всесвіт (чи психологи кажуть – у підсвідомість) сигнал про те, що ми пам’ятаємо про свою мету, своє бажання.

Основні правила написання афірмації:

 • текст повинен бути коротким і зрозумілим;
 • всі афірмації створюються тільки в теперішньому часі: ніби подія вже відбувається (а не планується/очікується в майбутньому);
 • всі тексти повинні мати реалістичне підґрунтя (якщо бажати вийти заміж за принца, ймовірність такої події в звичайної жінки дуже низька. ).

Більш детально про те, як створювати тексти афірмацій, щоб вони були дієвими – за цим посиланням

Текст афірмацій на кохання з коментарями та коротким поясненням

Ці афірмації можна використовувати або ж можна взяти, як приклад для написання власних афірмацій. Звісно, після того, як ви ознайомитеся з правилами написання текстів афірмацій – це дуже важливо!

 • Я залучаю кохання в своє життя, тому що я це заслуговую. Демонструємо і собі, і Всесвіту віру в свою цінність.
 • Я, як магніт, притягую кохання і дарую свою любов оточуючим. Кохання — це не лише отримувати від когось, а й дарувати іншим позитив та натхнення.
 • Сьогодні я продовжую створювати основу для щасливих та люблячих стосунків. Кохання – це будівництво.
 • Я відкриваю своє серце кохання і знаю, що заслуговую на це. Віра в себе і щасливе майбутнє.
 • Чим більше я люблю себе, тим більше мене кохає мій обранець. Любов до себе – ключ до любові від інших.
 • Я відкрита для кохання і гармонійних стосунків з коханою людиною, що любить мене. Відкритість – ключ до гармонії.
 • Я люблю себе та оточуючих, отримую любов та кохання навзаєм. Кохання притягує кохання.
 • Моє життя насичене романтичними моментами. Ця афірмація показує вашу віру, що романтика буде у вашому житті.
 • Я сама хочу заміж. Ваше бажання важливе.
 • Я щаслива в шлюбі і в мене чудова родина. Навіть, якщо поки ви не одружені, треба візуалізувати максимально конкретно своє бажання, треба бачити себе в щасливому шлюбі.
 • Я відчуваю близькість і гармонію у стосунках із коханою людиною. Це твердження про довіру своїм почуттям.
 • Наш шлюб – це спілка рівних, повноцінних, вільних і люблячих людей. Гармонія та порозуміння вашої майбутньої родини.

Підсилити дію афірмацій можна завдяки Карті Бажань. Звичайно, щоб зробити дошку візуалізації своєї мрії в різних сферах життя, потрібен час – вдумливо проробити те, чого ви насправді прагнете. Але вже під час підготовчої робити цієї Дошки мрій, ви зможете більш чітко формулювати мету на найближчий час та краще зрозуміти власні бажання. І взагалі, це дуже цікавий та захоплюючий процес.

Як робити Карту Бажань можна дізнатися за цим посиланням.

Ви не можете копіювати текст