ГоловнаПсихологіяАфірмації, як правильно складати тексти, щоб вони були дієвими

Афірмації, як правильно складати тексти, щоб вони були дієвими

У світі все більшої популярності набувають афірмації, які запровадила психолог Луїза Хей. Афірмації – це позитивні формули самонавіювання, які допомагають покращити своє життя. Ці слово формули можуть застосовуватися у різних сферах життя, в яких Ви хочете досягти позитивних змін. Дуже важливо знати як правильно складати тексти афірмацій, щоб вони були дієвими

Афірмації, поради, як правильно складати тексти

Можна використовувати готові тексти афірмацій, а можна скласти свої, враховуючи Ваші потреби. Проте дуже важливо правильно складати тексти. Кілька рекомендацій, як складати дієві афірмації, що будуть потужним помічником у досягненні Вашої мети.

  1. Складати афірмації потрібно так, щоб вони мали позитивний відгук у Вашому серці. Не повинно бути ніякого внутрішнього спротиву. Формули щастя, як ще іноді називають афірмації, повинні залучати щастя і мотивувати до гармонічних змін.
  2. При написанні афірмацій обов’язково потрібно використовувати займенники такі як: мене, мені, я. Це дуже важливо, адже саме ці займенники вказують на Вашу присутність у цих важливих формулюваннях. Саме це являється однією з таємниць успішності афірмацій. Це важливо пам’ятати!

Приклади:

Мене оточують прекрасні люди і я відповідаю їм тим самим.

Я впевнена, що й матиму успіх, бо я того варта!

3. Дуже важлива порада, як правильно складати тексти на афірмацій: текстові формулювання потрібно писати обов’язково у теперішньому часі, інакше афірмації не будуть спрацьовувати. Якщо Ви, наприклад, будете казати «Я буду здоровою», то невідомо, коли Всесвіт подарує це здоров’я. Потрібно з впевненістю і вірою казати: «Я здорова».

4. Бувають випадки, коли текст афірмації викликає внутрішній спротив, тому потрібно переробити на поступове поліпшення. Тобто, наприклад, людина хвора і твердження «Я здорова» не буде викликати довіру. У такій ситуації можна переробити текст на такий: «Моє здоров’я поліпшується кожного дня». Чи, якщо людина хоче стати більш заможною, то можна використовувати афірмації: «Я багатію», «Мої стати постійно збільшуються».

5. Складені афірмації повинні бути короткими, щоб їх можна було постійно повторювати, ніби мантру. Формули щастя повинні містити від 2 до 10 слів – це оптимальні параметри. Короткі формулювання швидше проникнуть у Вашу підсвідомість і закріпляться там, створюючи позитивну установку. Коли Ви набудете навички, можна буде використовувати і більш довгі тексти афірмацій.

Тексти готових формулювань афірмацій у різних сферах життя, покажуть, як правильно складати афірмації

Приклади дієвих текстів афірмацій, які можна застосовувати у різних сферах життя:

для жінок на щастя;

на кохання від самотності;

від почуття провини;

на кохання від зради чоловіка;

афірмації на роботу і кар’єру;

на схуднення;

щасливі формулювання на впевненість в собі;

на багатство;

афірмації на успіх і удачу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст