ГоловнаПсихологіяЩоб знайти другу половинку, слід уникати робити 3 помилки

Самотні люди, шукаючи своє кохання, можуть діяти під впливом стереотипів чи маючи серйозні вимоги до майбутнього партнера. Щоб знайти свою другу половинку, психологи рекомендують уникати робити 3 прикрі помилки, які можуть звести нанівець ваші намагання та прагнення.

3 помилки, яких слід уникати, щоб знайти свою другу половинку

Фахівці зазначають, що не знайти свій ідеал в житті – дуже складно, але треба намагатися віднайти споріднену душу. Спілкуючись з деякими самотніми людьми,, які перебувають в пошуку своєї другої половинки, психологи помітили 3 загальні риси, які виділяються, коли люди розповідають, що у них проблеми з проявом своєї спорідненої душі. Варто проаналізувати, чи не слідуєте ви цим тенденціям, якщо так, слід прислухатися до порад психологів. Це значно полегшить пошук «своєї» людини

Надмірна конкретика знижує шанси знайти своє кохання

Коли ви знаходитеся в пошуку своєї другої половинки, треба розуміти, що саме ви хочете від свого майбутнього партнера. Проте надмірна конкретика може обмежити ваші можливості та завадити вам зустріти когось, хто міг би ідеально підійти вам. Але, на жаль, потенційний партнер не відповідає вашим жорстким стандартам пошуку.

Що мається на увазі?

Наприклад, якщо у вас вимога (хай і внутрішня), щоб у другої половинки був певний зріст, колір волосся, колір очей або, щоб майбутня кохання людина мала певну кваліфікацію/роботу. І що ж може статися? Ви можете познайомитися з цікавою людиною, але вона не відповідає вашим критеріям і ви можете просто залишити поза увагою цю людину, не дізнавшись про неї нічого. Тобто колір волосся і зріст не ті, і ви не спілкуєтеся, а не виключено, що це могло бути кохання всього вашого життя. Ця людина може всі бажані вами якості, але не відповідає цим конкретним вимогам. Всесвіт намагається передати їх вам, але у вас вузький погляд на високих, темних та красивих.

Порада

Замість того, щоб бути надто конкретним, варто зосередитися на якостях, які є найбільш важливими для вас у партнері. Подумайте про цінності, переконання та риси характеру, які важливі для вас у відносинах. Коли ви зосереджуєтеся на цих якостях, ви відкриваєте себе для ширшого кола потенційних партнерів та збільшуєте свої шанси знайти того, хто справді резонує з вами.

Треба щось робити, щоб знайти свою кохану людину і Всесвіт підтримає

Не можна сподіватися, що уникаючи спілкування та нових знайомств є великий шанс знайти партнера. Пошук своєї половинки – це не просто візуалізація ідеального партнера та очікування, коли він постукає у ваші двері. Ви повинні піти назустріч Всесвіту, вживши заходів, почавши щось робити, , щоб знайти свою кохану людину. Це означає бути відкритим для нового досвіду, пробувати щось нове та активно шукати можливості познайомитись з новими людьми.

Порада

Психологи рекомендують розширити своє коло спілкування. Відвідувати заходи, які привертають увагу людей, починати спілкуватися з незнайомцями. Дієвим буде відвідування заходів, де ви не просто зможете познайомитися з новими людьми, але й знайти тих, хто поділяє ваші інтереси та цінності. Ви можете вступити в новий клуб або групу, спробувати онлайн-знайомства, відгукатися на запрошення друзів та знайомих — там також можна зустріти своє кохання.

Вживаючи заходів та знайомлячись із новими людьми, ви збільшуєте свої шанси знайти того, хто вам підходить.

Енергетичний обмін в езотериці, або настрій (налаштування) в психології, допоможе знайти другу половинку

Езотерики кажуть, що енергія, яку ви віддаєте світу, – це енергія, яку ви притягуєте до себе. Якщо ви відчуваєте негатив, розпач чи занепокоєння з приводу пошуку своєї другої половинки, ця енергія позначиться на людях та ситуаціях, яких ви приваблюєте. Аналогічно в психологічному сенсі – поганий настрій, песимізм відштовхують людей, а залучають теж не впевнених в собі осіб.

Інша ситуація, якщо у вас легка вдача, або ж ви зосереджені на тому, щоб бути позитивним, впевненим і щасливим на самоті, ви природним чином приваблюватиме таких же позитивних та щасливих людей.

Порада, як можна створити позитив

Один зі способів культивувати позитивну енергію — зосередитись на власному зростанні та особистому розвитку. Психологи рекомендують наповнювати своє життя речами, які приносять вам радість, що висвітлює вас. Коли ви щасливі і задоволені своїм життям, ви, природно, приваблюватимете людей, які володіють такими ж позитивними якостями.

Створення карти бажань може допомогти втілити свою мрію в життя й знайти свою другу половинку. Створюючи дошку візуалізації мрій, крім відповідних правил, варто прислухатися й до порад, які викладені вище.

Покрокові поради, як самостійно створити персональну карту бажань (дошку візуалізації мрій).

Афірмації на кохання також можуть стати в пригоді, але, звичайно, якщо ви не лише їх проговорюєте, але й щось робити, щоб знайти свою другу половинку.

Ви не можете копіювати текст