Жінки частіше підпадають під вплив зовнішніх обставин, ніж чоловіки. Жінки більш емоційно сприймають інформацію і більше переймаються через події. Часто «біг по колу» — прибирання, готовка, прання – щоденні справи, забирають всі сили і накладають негативний відбиток на життя. Саме тому афірмації для жінок допоможуть змінювати своє життя на краще. Потрібно приділити час собі, щоб вирватися з цього кола і знайти позитив і віднайти любов до себе.

Афірмації для жінок, для чого вони потрібні

Позитивні формулювання можуть змінювати життя. Цей вид психологічної допомоги винайшла Луїза Хей. Багато людей, завдяки афірмаціям, змогли переломити негативний тренд і залучити гарні зміни у своє життя.

Афірмації для жінок фіксують у підсвідомості віру в себе, свою жіночу силу. Вони допомагають полюбити себе у всіх життєвих ситуаціях, побачити в собі чарівність і душевну красу. Регулярне приговорювання цих позитивних фраз відновлює жіночу енергію, яка витрачається у щоденних побутових справах. Афірмації налаштовують на досягнення своїх цілей і реалізації своїх бажань.

Афірмації для жінок, приклади текстів

Тексти афірмацій можна скласти самостійно, спираючись на важливі правила складання цих словесних установок. А можна скористатися готовими текстами, обравши ті, які найбільше відповідають потребам душі. Приклади текстів афірмацій для жінок, можуть надати поштовх новим, позитивним змінам у житті. Можна обрати кілька варіантів і проговорювати їх щодня. Кількість повторів повинна бути не менше ста протягом доби.

Я — жінка і пишаюся цим!

Я прекрасна і жіночна!

Моє серце відкрите для кохання і щастя!

Я вмію піклуватися про себе!

У мене чудовий характер!

Жіноча енергія переповнює мене!

Я випромінюю щастя, радість і любов!

Я — єдина і неповторна!

Я — сильна і вільна!

Чоловіки схиляються переді мною!

Я вдячна Творцеві за те, що я жінка!

Я дбаю про себе і ціную себе!

Моя сім’я — моя гордість!

Я — молода, струнка і сексуальна!

Я дивлюся на життя з впевненістю і оптимізмом!

Моя жіноча сила не знає меж!

Я магніт для прекрасних відносин!

Я люблю своє тіло і завжди дбаю про нього!

У мене найкращий в світі чоловік!

Я — найщасливіша у світі жінка!

Промовляючи афірмаціі, як того вимагають правила Луїзи Хей, вже незабаром Ви відчуєте позитивні зміни, Ви побачите – наскільки Ви неймовірна жінка, яка варто найкращого!

Приклади текстів афірмацій на різні випадки життя: