ГоловнаПсихологіяДе розміщувати карту бажань, щоб вона працювала?

Де розміщувати карту бажань, щоб вона працювала?

Зазвичай карта бажань створюється на китайський Новий рік. Але не тільки, карту бажань можна створювати й кожного місяця в період Молодика. Важливий елемент, щоб дошка візуалізації мрій працювала – правильно її розміщувати.

Де розміщувати карту бажань, щоб вона працювала?

Карта бажань або дошка візуалізації мрій – це дієвий інструмент, який допомагає нам в досягненні мети. Завдяки візуальному супроводі наших думок про краще майбутнє, ми віримо в себе й налаштовуємо себе психологічно отримати бажане. Так психологи коментують дію карти бажань. Езотерики кажуть, що завдяки візуальному відображенню наших мрій, Всесвіт чує і бачить, чого саме ми прагнемо.

Важливо правильно створити карту бажань, про деталі створення можна дізнатися за посиланням в кінці статті. Але не менш важливо правильно розміщувати дошку візуалізації мрій, щоб вона працювала.

Де розмістити карту бажань?

Наша карта бажань через колаж з малюнків і фото відображає наші мрії – це візуальне відображення. Тому логічно, щоб дошка візуалізації якомога частіше була у нас перед очима, щоб ми бачили, чого ми прагнемо й до чого вже крокуємо.

Простіше кажучи, найкраще розмістити дошку візуалізації мрій там, де ви будете з нею щодня взаємодіяти. Якщо ви просунутий користувач, ц е може бути додаток у телефоні. Якщо ж ви власноруч створили свою карту бажань (до цього закликають й езотерики, тому що більше контакту з малюнками вашої мрії), тоді ви повинні продумати де її розташувати вдома.

  • Важливо, щоб ніхто не знецінював ваші бажання і ваші мрії. Тому варто розмістити карту так, щоб вона була якомога далі від сторонніх очей. Чи, щоб її могли бачити тільки самі довірені люди (чоловік чи дружина). Наприклад, це може бути стіна в спальні. Або ж, навіть дверцята у шафі чи задня стінка шафи. Якщо умови дозволяють, можна розмістити карту бажань на вікні. Але слідкуйте, щоб всі її важливі елементи не просвічувалися через скло.
  • Ще один важливий фактор, на якому наполягають фахівці, ви повинні бачити свою дошку візуалізації мрій. Рекомендується дивитися на дошку двічі-тричі на день по дві-три хвилини. З часом ви помітите, що речі на вашій карті бажань з’являються у вашому житті. Або ж окремі елементи чи фрагменти текстів віднаходять відображення у вашому житті.

Детальна інформація, як створювати карту бажань, як правильно підбирати малюнки (фото) та розміщувати їх у відповідних квадратах, як створювати підписи та інші важливі нюанси, можна дізнатися за посиланням – ТУТ

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст