ГоловнаПсихологіяКарта Бажань 2025: коли робити, щоб дошка візуалізації мрій працювала?

Карта Бажань 2025: коли робити, щоб дошка візуалізації мрій працювала?

Карта бажань або дошка візуалізації мрій – це дієвий спосіб реалізувати своє бажання та здійснювати мрії. Так вважають і психологи, і езотерики. Щоб наші мрії збувались, робимо їх візуалізацію і в цьому нам допоможе карта бажань 2025, а коли краще її робити, щоб дошка візуалізації мрій працювала, розповідає ця стаття

Що таке дошка візуалізації мрій або карта бажань?

Що слід знати, щоб правильно формулювати посил Всесвіту і він був дієвим? Корисні поради фахівців допоможуть в підготовці до створення карти бажань.

Карта бажань або дошка візуалізації мрій — це колаж (набір фотографій, тексту, значків), які покликані допомагати викликати позитивні емоції, почуття або мотивацію для досягнення мети або успіху в житті та бізнесі. Карта бажань формує прагнення кращого життя і являється мотивацією докладати зусилля. А, як відомо, Всесвіт відгукується на наші прохання, якщо ми щось робимо для їх втілення.

Деякі люди сприймають карту бажань як магічну картинку, а хтось – як психологічний метод. Й одні, й інші праві і ось чому. У формулюваннях до карти бажань (її секторів) досить часто присутнє звернення до Всесвіту через призму своєї життєвої ситуації. І таке звернення часто спрацьовую. Що ж це, як не магія? Психологи стверджують, що маючи «відображену» мрію, людина і на свідомому рівні, і на підсвідомому, програмує себе на успіх. І часто його досягає. Тобто психологічний метод мотивації через візуалізацію працює.

Важливе правило при створенні дошки візуалізації мрій – всі бажання та прагнення повинні бути реалістичними.

Також, слід докладати зусилля, щоб записана в певний сектор мрія здійснилася.

Більш детальні покрокові рекомендації, як правильно створювати карту бажань з прикладами картинок та прикладами текстів для дошки візуалізації мрій можна почитати за посиланням в кінці статті – там наведено детальну інструкцію

Найкращий час і коли ще можна робити карту бажань у 2025 році, щоб дошка візуалізації мрій працювала?

Філософія візуалізації мрій базує східний календар. Найкращий час для створення карти бажань – Молодик і перший тиждень після настання китайського нового року. Якщо так склалося, що ви не встигли чи були не готові цей період, не треба засмучуватися і чекати цілий рік. Дошку візуалізації мрій можна створювати кожного місяця на Молодика і тиждень потому на зростаючий Місяць.

Китайський новий 2025 рік відзначається 29 січня. Це рік зеленої деревної змії.

Ідеальний час для створення карти бажань 2025 – 29 січня й весь наступний тиждень.

Звертаємо увагу, що, якщо ви створюватимете карту бажань саме 29 січня 2025, вона матиме ще потужнішу силу. Адже, крім того, що 29 січня – Молодик, це ще й дата початку Нового року за китайським календарем, що по фен-шуй збільшує силу бажань.

Також гарний період з 30 січня по 4 лютого – зростаюча фаза Місяця.

Цей період – найкращий час, коли створення карти бажань може мати додаткову, містичну силу – так вважають езотерики.

Сприятливі періоди по місяцях протягом 2025 року:

  • лютий: 28 лютого – 5 березня
  • березень: 29 березня – 4 квітня
  • квітень: 27 квітня – 3 травня
  • травень: 27 травня – 2 червня
  • червень: 25 червня – 1 липня
  • липень: 24 – 31 липня
  • серпень: 23 – 30 серпня
  • вересень: 21 – 28 вересня
  • жовтень: 21 –  28 жовтня
  • листопад: 20 – 27 листопада
  • грудень: 20 – 26 грудня

Перша дата, яка вказана – це дата Молодика, а наступна дата – останній день висхідного (зростаючого) Місяця перед першою чвертю.

Місячний календар 2025 на кожний день. Всі фази місяця 2025 Молодик, Повня, чверті місяця

Карта Бажань 2025: як правильно підбирати малюнки, на що звертати увагу? Корисні поради

Перед тим, як створювати карту бажань, слід підготуватися до самого процесу. Детально, як і що робити описано за посиланням наприкінці цієї статті.

Корисні поради, як підбирати малюнки для колажу

В згаданій статті детально розповідається, на що звертати увагу, підбираючи малюнок та наведені деякі приклади, де шукати цікаві картинки. Звертаємо увагу не певні важливі правила щодо малюнків для карти бажань. Можна використовувати і власні фото, якщо вони відповідають вимогам правил створення дошки візуалізації мрій

Придбайте  декілька різних журналів різної тематики (може знадобитися 3 – 5 штук). Рекомендується купувати нові для вас журнали, а не ті, які ви звикли читати. Це важливо, щоб ви вийшли за межі звичного зі своєї зони комфорту.

Журнали слід просто гортати, тільки розглядаючи картинки (не читати тексти!) – зараз не час для читання. Перегляньте кожен журнал один раз, а потім поверніться і виріжте фотографії, які вас привабили чимось.

Наступний крок – розкласти вирізані картинки й подивитися на них під різними кутами — проведіть з цими відображеннями ймовірних ваших мрій деякий час. Переставляйте їхній порядок, ходіть навколо столу, дивлячись на них.

Запишіть потенційні дії (думки) на основі зображень. Це можуть бути життєві можливості або те, що відображає вашу мету, те чого ви прагнете. Подумайте про життєві якості, зображені на вибраних вами фотографіях, або про дії та пункти призначення, які ви хочете досягти.

Ще один варіант, який може замінити журнали: картинки в мережі інтернет, але за умови, що у вас є змога потім видрукувати картинки (фото), що сподобалися, в кольорі.

Коментарі фахівця про карту бажань:

“Це не список бажань, куди ви поміщаєте зображення сумочки Coach”, – підкреслив Шварц*. Натомість ідея полягає в тому, щоб використовувати зображення, які нагадують вам про те, чого ви хочете досягти. “Візуальні нагадування справді мають вирішальне значення. Зображення викликають почуття, почуття — це причини, через які ми змінюємо своє життя, причини, через які ми змінюємо поведінку».

*Джойс Шварц, підприємець, автор бестселера «Дошка візуалізації», опублікованого видавництвом Harper Collins у 2009 році. Шварц також є консультантом з нових засобів масової інформації та займається навчанням сертифікованих тренерів Vision Board по всьому світу.

Не менш важливо правильно формулювати тексти своїх побажань.

Докладно про тексти, як їх формулювати, приклади малюнків і схема як розташовувати сектори на карті Бажань за посиланням:

Щоб мрії збувалися: як правильно створити карту бажань

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст