ГоловнаЕзотерика і магіяЯк правильно облаштувати кухню по фен-шуй?

Як правильно облаштувати кухню по фен-шуй?

Кухню часто називають серцем або душею будинку. Тому важливо знати, як правильно облаштувати кухню по фен-шуй, щоб залучити удачу і фізичне й емоційне здоров’я. Прості поради по облаштуванню кухні, дозволять виконати ці важливі кроки

По фен-шуй на кухні повинна бути чистота, на що звернути увагу?

По фен-шуй на кухні повинна бути чистота, на що звернути увагу?

Кухня — це місце, де є життєва енергія — їжа і вода. За фен-шуй вважається, що про спосіб життя людини говорить не тільки те, що у є в холодильнику, але і те, як виглядає кухня. Правильне планування кухні, тобто всієї кімнати, допоможе покращити потік життєвої енергії, а також залучити багатство, процвітання та щастя.

Перше, що потрібно зробити, щоб підвищити фен-шуй на своїй кухні, це прибрати її. Можливо, це звучить занадто просто для початку, але фен-шуй наголошує на тому, щоб речі були чистими і розставленими, щоб хороша енергія текла на кухні. Коли кухня захаращена чи виглядає хаотично, це створює негативну енергію.

Щоб енергія текла правильно, ми не повинні зберігати непотрібні речі та залишати кухню постійно брудною. Це не означає, що потрібно прибирати і полірувати свою кухню відразу після прочитання цих рядків, а швидше підтримувати порядок.

Холодильник і полички

Потрібно регулярно переглядати холодильник, щоб нічого не було прострочених продуктів. Це стосується і поличок з сухими продуктами – щоб там не заводилася міль тощо (крупи, паста). В овочевому ящику не повинно залишатися сміття, наприклад, лушпиння цибулі.

Треба позбуватися від бруду та простроченої їжі.

Викинути потрібно розбиті тарілки, кухлі з тріщинками, іржаве столове приладдя.

Сміттєве відро

Що стосується відра для сміття, то найкращий вибір – відро для сміття, заховане, наприклад, у тумбі під раковиною. Відро для сміття, яке відкрито, тобто не має кришки і у вас щодня сміття на очах, знижує енергію вашої кухні та створює не дуже сприятливе середовище. Те саме і з відсортованим сміттям. Можна зробити спеціальну шафу для сміття та розсортованих відходів, таких як пластик та папір, або виносите їх щодня. Чи ж можна зробити ширму (екран), що відгороджує таку побутову частину кухні і при цьому стає елементом декору.

Як правильно облаштувати кухню по фен-шуй за кольором?

Як правильно облаштувати кухню по фен-шуй за кольором?

Коли ви вибираєте кольори, які хочете використовувати у своїй кухні, вони можуть викликати різні реакції у різних людей. Коли ви вибираєте свої кольори, переконайтеся, що ви вибираєте саме ті, які приваблюють вас. Колір кухні, Який вам подобається, дозволить почуватися комфортно та сприяють позитивному фен-шуй.

Синій колір кухні по фен-шуй

Фахівці вважають, що синій колір краще використовувати на кухні по фен-шуй, тому що він може врівноважити помаранчевий від елемента вогню, до якого належить плита. Якщо синій колір здається вам занадто сильним, вибирайте блакитні тони в поєднанні з білим. Будьте обережні з бірюзовим відтінком, оскільки занадто багато може знизити апетит.

Помаранчеві та червоні кольори

помаранчеві та червоні кольори асоціюються із задоволенням від їжі. Ці кольори найкраще використовувати невеликими та ефектними способами. Готувати та проводити час на червоній або помаранчевій кухні буде весело та креативно. Вони вогняного кольору, тому потрібно бути обережним, щоб не спалити їжу чи якісь предмети на кухні.

Чорний колір

Хороші кухні по фен-шуй уникають чорного кольору. Відомо, що чорний колір може пригнічувати і викликати почуття холоду та ізоляції. Якщо у вас чорна кухня і немає можливості її змінити, придбайте більше освітлення, яке нейтралізує ці негативні вібрації. Ще один спосіб гармонізувати вашу чорну кухню — додати більше дерева, наприклад, дерев’яні стільці, стіл із цільного дерева, дерев’яну циновку або замінити пластик деревом.

Кухня по феншуй: м’який жовтий та золотий

Приглушені золоті та жовті кольори чудово виглядають на кухні по фен-шуй разом із земляними тонами. Ці кольори викликають почуття безпеки, захищеності, щастя та розслаблення. Це кольори об’єднання та зв’язку.

Освітлення кухні по фен-шуй

Освітлення кухні по фен-шуй

Використання освітлення для створення гарної енергії – важливий крок для облаштування кухні по фен-шуй. Світло приваблює позитивну енергію на кухню. Чим більше позитивної енергії буде на кухні, тим більше гармонії та миру буде у вашому домі.

Поради, як збільшити освітлення на кухні:

  • можна перефарбувати шафи (фасади) та дерев’яні меблі у яскравіший колір, наприклад, у жовтий або золотий;
  • велике дзеркало допоможе створити на кухні більше світла та створити ілюзію більшого простору, але дзеркало потрібно вішати обережно;
  • ще варіант — додати підсвічування під шафи на кухню, щоб позбутися будь-яких темних плям на кухні.

Фахівці рекомендують поставити маленьку декоративну лампу, щоб залишити на кухні увімкнене нічне світло, щоб підтримувати позитивну енергію в будь-який час доби. Є ряд енергозберігаючих ламп, які є дуже енергоефективними.

Як правильно облаштувати кухню по фен-шуй, використовуючи прості елементи декору?

Ваза із фруктами на столі означає достаток та здоров’я на кухні. Цитрусові найкраще тримати у чаші із фруктами для досягнення оптимальної ци, але всі фрукти принесуть гарну енергію.

Рослини та фрукти додадуть позитивної енергії на вашу кухню. Трави – найкращий спосіб викликати елемент землі на вашій кухні та зберегти відчуття здорової та яскравої атмосфери. Відомо, що м’ята та базилік на вікнах або вздовж східної та південної стін підвищують гарну енергію.

Тому можна посіяти ці трави у горщику і тримати на кухні. Це і корисно, і смачно.

Як з’ясувати енергетичні зони у квартирі по фен-шуй

Фен-шуй підкаже як розташувати предмети у житлі кожного знаку Зодіаку

Дзеркало по фен-шуй: де не можна встановлювати, а які хитрощі встановлення дзеркал

Які кімнатні рослини вибрати для кухні

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!