ГоловнаЕзотерика і магіяДзеркало по фен-шуй: де не можна встановлювати, а які хитрощі встановлення дзеркал

Дзеркало по фен-шуй: де не можна встановлювати, а які хитрощі встановлення дзеркал

З давніх часів у різних народів дзеркало вважалося магічним предметом, який, на їх думку, був провідником у потойбічний світ. Якщо неправильно розмістити дзеркало, можна зіпсувати стосунки у сім’ї та порушити гармонію всередині домівки. Тому корисно дізнатися, де по фен-шуй не можна встановлювати дзеркало, а які хитрощі встановлення дзеркал допоможуть уникнути негативу

Дзеркало по фен-шуй: де не можна встановлювати і чомуДзеркало по фен-шуй: де не можна встановлювати і чому

Фен-шуй – це давнє китайське містичне вчення про гармонію людини і Всесвіту. І хоча ми належимо до західної культури, поради східних мудреців дуже пізнавальні і корисні.

Як правило, в наших домівках дзеркало часто встановлюють у передпокої. І це логічно, адже перед виходом з дому ми обов’язково дивимося в дзеркало, перевіряючи свій бездоганний образ. Проте на думку спеціалістів фен-шуй, таке інтер’єрне рішення призводить до негативних наслідків.

Щоб уникнути проблем, слід пам’ятати про деякі особливості:

 • не слід встановлювати дзеркало навпроти вхідних дверей;
 • дзеркальна поверхня не повинна бути навпроти дверей у ванну або на кухню.

Такі рекомендації пов’язані з особливостями поширення внутрішньої енергії всередині домівки.

Відповідно до східного вчення фен-шуй, енергетичні потоки проникають у житло через двері та вікна. Якщо на вході на них чекатиме перешкода у вигляді дзеркала, їх просто «відкине» – «віддзеркалить». Фахівці зазначають, що при неправильно встановлених дзеркалах, негатив на собі мешканці такої домівки відчують не одразу. Але постійне знаходження дзеркала у неправильному положенні поступово буде позначатися на всіх мешканцях. Як результат, можуть виникнути такі проблеми:

 • постійні депресії та поганий настрій.
 • без серйозних підстав часто почнуть виникати сварки і скандали;
 • погіршується стан здоров’я, а хронічні захворювання з’являються без видимих ​​причин;
 • мешканці відчуватимуть слабкість та відсутність сил;
 • з’являються постійні витрати та матеріальні проблеми.

Грошові потоки та енергія накопичуються на вході, у коридорі, а потім розподіляються по всіх кімнатах. Зустрічаючи на заваді перешкоду, вони просто не встигають досягти потрібної точки. Натомість залучаються непрохані гості, різні неприємності і навіть потойбічні створіння.

Якщо дзеркало відображатиме двері ванної кімнати або кухні, виникнуть фінансові труднощі. Вода, що тече в цих приміщеннях, вимиватиме всю енергію, не дозволяючи їй працювати на людей. У таких випадках всі заходи приречені на провал, хоч би як людина намагалася досягти своєї мети.

Де і як можна вішати дзеркало по фен-шуйДе і як можна вішати дзеркало по фен-шуй

Вказуючи де не можна, фахівці не забули дати поради, де і як краще розмістити дзеркала, щоб це гармонізувало енергію вашого житла.

Ідеальний варіант – це перемістити дзеркало від вхідних дверей (дверей ванни і кухні).

Якщо ж дзеркало потрібне саме в коридорі, тоді існує кілька хитрощів щодо його розташування:

 • закріпити на дверях шафи із зовнішнього або внутрішнього боку.
 • повісити біля дверей на сусідній стіні так, щоб воно не відбивало вхід. У такий спосіб вдається уникнути відтоку позитивної енергії. А за рахунок близького розташування до вхідних дверей воно відштовхуватиме будь-які негативні думки гостей.
 • повернути дзеркало кутом, щоб відображалася лише невелика ділянка вхідних дверей. Вважається, що тут за рахунок заломлення вдається уникнути втрати великої кількості енергії.
 • розмістити ширму перед дзеркалом або біля дверей, щоб ізолювати їх один від одного.
 • додати, як оберег, дзвіночок над дверима, який дозволяє гармонізувати енергетичні потоки в домівці.

Коли варіант із ширмою або переміщення не підходить, нейтралізувати вплив вдається установкою другого дзеркала. На вхідних дверях закріплюють невелике кругле люстерко, яке відбиває перше. Завдяки такому обміну вдається відновити енергетичний баланс у будинку.

Дзеркало по фен-шуй: маленькі хитрощі встановлення дзеркалДзеркало по фен-шуй: маленькі хитрощі встановлення дзеркал

Щоб дзеркало з містичного ворога перетворилося на вірного помічника, спеціалісти фен-шуй розповіли маленькі хитрощі встановлення цих незвичайних предметів. Вони дозволяють очистити життя від психологічного сміття, покращують загальне самопочуття людини та допомагають мислити ясно.

Як правильно поводитися з дзеркалами:

Чистота

Господині повинні слідкувати, щоб дзеркальна поверхня завжди була чистою. Якщо на дзеркалах накопичується бруд, в життя мешканців будинку притягуються неприємності.

Не можна висловлювати негатив

Лайка або висловлювання невдоволення своїм зовнішнім виглядом перед дзеркалом неприпустимі. Причиною такої заборони стала можливість дзеркал накопичувати будь-які емоції.

Розбите дзеркало не повинно бути в домівці

Розбиті, тріснуті чи будь-яким іншим чином пошкоджені дзеркала варто прибрати з дому. Вони порушують енергетику житла та роблять оточуючих беззахисними перед зовнішньою загрозою.

Форма дзеркала

Правильно оформлені дзеркала, тобто в овальних або круглих рамках, здатні залучити удачу, багатство та здоров’я.

Що краще тримати біля дзеркал

Відра для сміття та інші предмети, що асоціюються з бідністю або брудом, не варто ставити поруч із дзеркалами. Навпаки, необхідно встановлювати квіти, прикраси та інші речі, які мають позитивний посил.

Вірити чи не вірити у містичні можливості дзеркал – це особиста справа кожного. Проте, спробувати трохи скоригувати свій побут можна.

Енергетичні зони квартири по фен-шуй

Фен-шуй підкаже як розташувати предмети у житлі кожного знаку Зодіаку

Прикмети про дзеркало

Як зняти порчу дзеркалом за допомогою ритуалу

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!