ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про дзеркало

Дзеркала є в кожній домівці. Люди звикли до них, що зовсім не помічають. Маги та езотерики надають велике значення дзеркалам. Прикмети про дзеркало складалися з давніх-давен і важливо їх враховувати, коли Ви дивитеся у своє відображення.

Магічні властивості дзеркал

Дзеркало здатне відображати не тільки зовнішній вигляд людини. Маги вважають, що дзеркало повертає людині те, з яким настроєм Ви подивились у дзеркало. Якщо Вам весело, то дзеркало поверне Вам цю радість в більшому розмірі через Ваше біополе.

Якщо Ви подивитесь у дзеркало в поганому настрої, то те саме отримаєте у відповідь, тільки у більшому розмірі. Тому маги та езотерики не радять у поганому настрої та з негативними думками дивитися у дзеркало, щоб не отримати у свій бік величезний потік темної енергії.

Слова перед дзеркалом і прикмети

Погана прикмета, дивлячись у дзеркало, казати: «Мені боляче», «Мені погано», «Я не гарна» й подібні вирази. Адже слова з негативним змістом, сказані перед дзеркалом, бумерангом повернуться до Вас ще в більшому об’ємі. Це потім може проявитися у хворобі, сварками в сім’ї, невдачами в особистому житті.
Прикмети про дзеркало включають в себе пораду магів не стояти довго і не вдивлятися безкінечно у своє відображення в дзеркалі. Езотерики вважають, що довге видивляння в дзеркало може завести душу в задзеркалля і вона там заблукає.

Дзрекало як вампір

Якщо довго вдивлятися в дзеркало, воно може бути вампіром, який висмоктує з людини його життєві сили і енергію.

Маги радять, дивлячись в дзеркало, завжди посміхатися своєму відображенню і казати «Я щаслива!». Позитивні слова, сказані перед дзеркалом, на думку магів, принесуть Вам радість і щастя на весь день.

Вода має магічні властивості та енергетичний вплив на людину.

Ви не можете копіювати текст